Олена Кравець пішла з 1+1, Лілія Ребрик – з каналу “Україна”, а Марченко – з СТБ: перебралися на інші канали

Відомі українські ведучі свого часу з різних причин змінили місце роботи. Пригадуємо, чому Кравець, Ребрик і Марченко пішли з українських каналів, на яких працювали чи не всю кар'єру

Українське телебачення сповнене яскравих особистостей і відомих зірок. З ними прокидаються та засинають мільйони глядачів, тому деякі з найвідоміших ведучих вже стали майже рідними. Сьогодні розповідаємо про зірок українського телебачення, які з різних причин вирішили змінити місце роботи.

Олена Кравець

Усю свою кар’єру одна з найвідоміших українських актрис і гумористок провела на шоу “Квартал 95”. Втім, 2022 року стало відомо, що знаменитість взяла тимчасову перерву. Знаменитість зізналась, що вона взяла павзу в діяльності на квартальній сцені, аби розібратись з проблемами зі здоров’ям. Проте, чи планує Олена Кравець повернутись на 1+1, вона не повідомила.

Олена Кравець стала зіркою українського каналу Дом
Олена Кравець стала зіркою українського каналу Дом

Натомість після виходу з “Кварталу 95” знаменитість почала власне шоу на каналі “Дом”. Телепроєкт “Тихий вечір з Оленою Кравець” швидко здобув особливу популярність, а спокійна атмосфера відпочинку й дійсно відрізняється від активних і динамічних виступів “Кварталу”.

Лілія Ребрик

У липні 2022 року українська телеведуча повідомила сумні новини – канал “Україна”, на якому вона працювала все життя, закрився. Лілія Ребрик зізналась, що кінець мовлення українського каналу стало для неї серйозним ударом, оскільки вона вважала, що саме у цьому колективі працюватиме до останнього.

Після закриття каналу Україна зірка пішла працювати на Дом
Після закриття каналу Україна зірка пішла працювати на Дом

Втім, попри весь сум Лілія Ребрик врешті-решт взяла себе в руки й почала працювати на каналі “Дом”. Там знаменитість стала ведучою шоу “Дочекаюсь”, мета якого – допомогти людям, розлученим війною, знову зустрітись.

Оксана Марченко

2017 року скандально відома ведуча покинула телеканал “СТБ”. Пізніше в одному з інтерв’ю знаменитість зізналась, що її змусили написати заяву за особистим бажанням, а утиски на роботі дійшли до того рівня, що залишатись працювати на каналі не видавалось можливим. Пояснювала Оксана Марченко це переслідуванням через політичні погляди свого чоловіка, Віктора Медведчука.

Оксана Марченко заявляла, що її змусили звільнитись з СТБ
Оксана Марченко заявляла, що її змусили звільнитись з СТБ

Після завершення діяльності на СТБ зірка не пішла до інших каналів і вела авторське шоу, яке запустила ще 2007 року.

Популярне

Схожі статті

Найкраща підлива до каші та макаронів як у їдальні: 10 хвилин і все готово. З нею й м’ясо не потрібне

Смачна, насичена та з яскравим смаком – саме такою виходить підлива за цим рецептом. Скуштувавши її, важко повірити, що у цій підливі немає м'яса. Така підлива відмінно доповнить будь-який гарнір.

Діти-підлітки забороняють батькам викладати свої фото: як викручуються з ситуації Кухар, Мазур, Єфросиніна

Час спливає дуже швидко. Діти підростають і мають власну думку про те, що відбувається довкола. Деякі категорично забороняють матусям виставляти їхні фото в мережу, попри велику купу переглядів.

Подружка приїхала з Німеччини й навчила, як приготувати за 1 хвилину: ліниві пиріжки з лаваша і фаршу

Смачні соковиті і прості у приготуванні – саме такими є ліниві пиріжки з лаваша і фаршу. Їх можна готувати на сніданок або перекус. Такі пиріжки смачні, як у гарячому, так і в холодному вигляді.