В “Брильянтовій руці” зіграла вся родина Юрія Нікуліна: ніколи не здогадаєтеся, хто кого грав

Кінострічка "Брильянтова рука" досі не покидає серця багатьох глядачів. Чи знали ви, що крім Юрія Нікуліна у фільмі грали й інші представники його родини?

Одна з найвідоміших комедій радянських часів приховує чимало цікавих фактів та історій. Свого часу стрічка здобула шалену популярність, її з захопленням дивились мільйони глядачів. Ба більш, сьогодні залишилось чимало прихильників легендарного кіно від популярного режисера – Леоніда Гайдая. А чи знали ви, що в “Брильянтовій руці” знявся не лише Юрій Нікулін, а й інші представники його родини.

Кого грала дружина Нікуліна

Відомий радянський актор Юрій Нікулін одружився з цирковою артисткою та актрисою Тетяною Покровською. Кохана зіркового чоловіка зіграла разом з ним у культовій комедії. У “Брильянтовій руці” Покровська-Нікуліна в епізодичній ролі екскурсовода.

Дружина Юрія Нікуліна Тетяна Покровська
Дружина Юрія Нікуліна Тетяна Покровська

Втім, якщо дружина Юрія Нікуліна цілком спокійно відіграла власну роль, то історія з тим, як грав їхній спільний син, була дещо веселішою та цікавішою.

Сину Нікуліна не сподобався кінематограф

Нащадок легендарного радянського актора Юрія Нікуліна також спробував свої сили в кінематографі. Хлопчина зіграв епізодичну роль – юнака, який йшов по воді й налякав цим Козодоєва, одного з головних героїв стрічки.

Той самий епізод з фільму Брильянтова рука
Той самий епізод з фільму Брильянтова рука

Цю сцену син Нікуліна Максим відіграв у дуеті з відомим радянським актором Андрієм Мироновим. Виконавець ролі Козодоєва спочатку приймає хлопця за святого, а потім дає йому хорошого стусана. До слова, цей епізод зняти вдалося не відразу. Максим увесь час падав у воду раніше, ніж слід. Тоді Гайдаю довелось піти на хитрість – він сказав Нікуліну-молодшому, що його штовхати більше не будуть, а Миронова попросив штовхнути молодика сильніше.

Втім, пізніше син Юрія Нікуліна зізнався, що зніматись у стрічці йому не дуже сподобалось. Хлопчину не припала до душі велика кількість дублів, а також неймовірно багато вказівок від режисера. Максим Нікулін з’явився ще в одній невеликій ролі у фільмі “Крапка, крапка, кома”, а потім присвятив себе журналістиці.

Схожі статті

Смачно — не означає дорого: бабуся навчила готувати лимонні кекси з будь-яким варенням! Ділюсь секретом

Для приготування лимонних кексів потрібно мінімум часу та доступні продукти. Обов'язково спробуйте цей десерт і результат вас приємно здивує!

Виноградний пиріг, якого ви ще ніколи не куштували: соковитий та хрусткий, а аромат — просто неймовірний!

Домашній пиріг з такою начинкою стовідсотково сподобається вашим їдокам. Вони здалека відчують аромат цієї випічки та прибіжать у кухню, а коли оцінять, то ви будете змушені пекти його дуже часто.

Сім’я просить готувати щонеділі, бо дуже смачно: красивий та пухкий пиріг із маком і горіхами. Рецепт

Спробуйте приготувати неймовірно смачну випічку до чашки улюбленого чаю або кави. Цей рецепт для тих, хто бажає приємно здивувати своїх рідних.