Анна Сєдокова розсекретила зайві кілограми

Author name 13 Травня 2020 в 13:05

Поділитися статтею

Анна Сєдокова
Анна Сєдокова

Також співачка зізналася, як планує худнути.

Популярна виконавиця Анна Сєдакова розповіла, що за період карантину набрала зайву вагу. Вона зазначила, що це результат надмірного споживання смачних, однак калорійних страв.

Вона не стала приховувати свою теперішню вагу. За її словами, наразі вона важить 65 кілограм при зрості 172 сантиметри. Це на шість кілограм більше, аніж до карантину, зауважила артистка.

Також вона додала, що планує скинути зайву вагу. Однак до жорстких дієт вдаватися не буде. Анна планує спробувати інтервальне голодування. За такого способу харчування можна не відмовляти собі у смаколиках, втім потрібно контролювати час прийому їжі.

«Такий спосіб не вказує, що потрібно їсти, він вказує, коли потрібно їсти. Найпопулярніший метод – 16/8, або протокол Leangains, він був запропонований фітнес-експертом Мартіном Беркханом і являє собою відсутність їжі протягом 16 годин, а в інші 8 ви розподіляєте 2-3 прийоми їжі. І найбільший плюс, що немає обмежень, а значить, ми можемо дозволити собі улюблені слабкості. У мене трохи інша схема 20/4. В останні 5 днів я починала їсти о 14 і закінчувала о 18, дивно, як легко мені стало не снідати. Але зараз думаю пересуну на дві години раніше. Я більше скидаю, коли не їм вечорами (логічно). Тож тепер я їстиму від 12 до 16», – поділилася співачка.

Однак своїм прихильникам вона радить розпочинати зі схеми 16/8, а згодом орієнтуватися на потреби організму.

Подписывайтесь на YouTube канал Одна минута
– Чужі гроші пахнуть! Скільки Кароль, Винник та Галкін заробляють за один день

Поділитися статтею