Вічний холостяк Олексій Суханов розповів про свої стосунки з жінками: була одна, яка стала дружиною

Відомий український телеведучий і незмінна суддя для гостей шоу "Говорить Україна" розповів про своє особисте життя. Що було в минулому Суханова та що на романтичному фронті зірки відбувається нині?

Олексій Суханов давно здобув популярність на українському телебаченні – особливо завдяки телепроєкту “Говорить Україна”. Знаменитість завжди допомагає розв’язати особисті проблеми гостям свого ток-шоу, втім сам донедавна ніяк не міг розібратись у власних почуттях. Що відомо про буремне романтичне життя відомого українського ведучого?

Єдиний офіційний шлюб

Насправді про особисте життя Олексія Суханова відомо не так багато, як того хотілося б його шанувальникам. Важко сказати, що зірка ретельно приховує подробиці, втім ділиться він цим також не охоче. Хай там що, офіційно під вінець ведучий пішов лише один раз. Це сталось 2000 року, а обраницею знаменитості стала дівчина, на ім’я Ольга.

Олексій Суханов був одружений офіційно лише один раз у своєму житті
Олексій Суханов був одружений офіційно лише один раз у своєму житті

Разом вони були близько 13 років, втім розлучення оминути не вдалось. Пізніше Олексій Суханов зізнався, що розійшовся з коханою виключно з власної дурості. За словами знаменитості, йому потрібно було більше цінувати свою дружину. Втім, навіть після розлучення експодружжя зберегло теплі дружні стосунки.

“Ніколи не закохувався взаємно”

Минулого року відомий український ведучий вперше детально розповів про те, що таїться глибоко в його серці. Знаменитість зізнався, що в його житті не було стосунків, коли він та його жінка кохали одне одного взаємно. Бували випадки, коли він мав почуття до партнерки, втім вона не відповідала взаємністю. Бувало й навпаки – жінка кохала Суханова, а ось він взаємністю відповісти не міг.

В одному з інтерв'ю знаменитість зізнався, що ніколи не закохувався взаємно
В одному з інтерв’ю знаменитість зізнався, що ніколи не закохувався взаємно

Нова глава особистого життя

Нині шанувальникам залишається сподіватись, що своє справжнє щастя й взаємне кохання ведучий знайшов у нових стосунках. У лютому цьогоріч Олексій Суханов зізнався, що почав роман із загадковою жінкою, ім’я якої волів зберегти у таємниці.

Популярне

Схожі статті

“Одружені й щасливі”: футболісти Ребров, Зінченко, Забарний показали дружин у весільних сукнях

Талановиті футболісти заробляють настільки багато, що мають можливість обирати собі в дружини справжніх красунь. Ребров, Зінченко, Забарний вже зробили свій вибір. Погляньмо на їхніх наречених.

“Не лише співали, але й кумували”: чи спілкуються нині кума Ауріка Ротару з кумом Іво Бобулом

На початку співочої кар'єри Ауріка Ротару якийсь час мешкала у Чернівцях. Там і потоваришувала з Іво Бобулом. Щобільше, навіть стала хрещеною мамою доньки артиста.

“Вгадайте, скільки їх”: зірка МастерШефу Хіменес-Браво чекає поповнення в родині і показав другий знімок УЗД

Зірка МастерШефу буду багатодітним дідусем: Ектор Хіменес-Браво показав у своєму блозі друге УЗД маленької Лупіти та розсекретив, скільки малюків чекають.