Зірки, які різко змінили професію: Віктор Павлік вирішив стати викладачем, а Євген Клопотенко – дизайнером

З часом творі люди часто знаходять себе у дещо інших сферах, ніж ті, яким вони присвятили все своє життя. Пригадуємо, хто з українських зірок нещодавно змінив професію

Людина досліджує себе та свої бажання рівно стільки, скільки живе. Комусь щастить одразу усвідомити бажану професію та почати розвиватись в обраній сфері. Хтось займається пошуками до глибокої старості. Є й інший тип людей – які нібито себе знайшли, втім з часом усвідомили, що мають хист ще й до інших занять. Пригадуємо, хто з українських зірок додав до свого резюме ще одну професію.

Віктор Павлік

Шанувальники запам’ятали відомого українського артиста харизматичним і завжди позитивним музикантом, який вміє і про веселе написати, і про сумне заспівати. Усе своє життя знаменитість присвятив кар’єрі артиста, та праця Віктора Павліка не залишилась непоміченою. Втім, тепер знаменитість вирішив спробувати себе й у іншій сфері.

Відомий український співак Віктор Павлік нещодавно повідомив, що став викладачем
Відомий український співак Віктор Павлік нещодавно повідомив, що став викладачем

Так, дружина артиста, блогерка Катерина Репяхова, на своїй сторінці в соціальній мережі Інстаграм активно висвітлює своє з Віктором Павліком життя та сімейний побут. Крім того, зірка розповідає і про кар’єру чоловіка. Блогерка повідомила шанувальникам, що тепер Віктор Франкович – не лише співак, але й викладач у коледжі.

Катерина Репяхова повідомила, що її зірковий чоловік пішов працювати у коледж на кафедру естрадного співу. Тепер, жартома розповіла блогерка, Віктор Павлік буде милуватись молодими студентками.

Євген Клопотенко

А ось відомий український кулінар та зірка “МастерШефу” нещодавно приміряв на себе роль дизайнера. Знаменитість разом із відомим стилістом Андре Таном випустив серію футболок із зображенням традиційної української страви – борщу.

Євген Клопотенко у парі з відомим українським дизайнером Андре Таном створив лінійку одягу
Євген Клопотенко у парі з відомим українським дизайнером Андре Таном створив лінійку одягу

Зірковий дует пояснив, що сьогодні, коли країна перебуває в епіцентрі всесвітньо важливих подій, вони вирішили звернути увагу публіки й на культурну спадщину України. Клопотенко та Андре Тан створили футболки, на яких зобразили борщ “під рентгеном”.

Популярне

Схожі статті

Не лише акторка, співачка та ведуча: Ксенія Мішина, Санта Дімопулос, Іванна Онуфрійчук є королевами краси

Красуні зустрічаються у всіх сферах – серед акторок, співачок, ведучих. Ми й не знали, що всі вони є титулованими королевами краси. Кого замолоду визнали найгарнішими?

Колишня дружина Дзідзьо заявила, що відсвяткувала розлучення з ним у ресторані: “Це було влітку 2021 року”

Колишня дружина Дзідзьо SLAVIA пригадала, як пішла святкувати розлучення у ресторані. Чому артистам не вдалося зберегти 20-річний шлюб та хто став причиною розладу?

Ніжна скумбрія у духовці всього за 30 хвилин: цей спосіб приготування став відкриттям навіть для свекрухи

Скумбрія - улюблена риба в Україні, яка має тисячі рецептів: смаження, консервування, випікання. Сьогодні ми хочемо приготувати цю рибу по-новому, вона буде ніжною та просто танути у роті!