Розлучились, але не можуть одне одного відпустити: що відомо про загадкову історію шлюбу Камалії та Захура

Відома українська співачка Камалія багато років була у шлюбі зі своїм коханим чоловіком Мохаммадом Захуром. Втім, нещодавно зіркова пара оголосила про розлучення

Відома українська співачка Камалія давно здобула свою популярність. Спершу знаменитість впізнавали, як яскраву білявку з ніжним голосом та чудовими вокальними даними. Коли зірка вийшла заміж за пакистанського мільярдера, недоброзичливці почали стверджувати, що артистці вдалось досягти слави виключно шляхом його багатства. Хай там як, на слова “критиків” зіркова пара не звертала уваги.

Камалія та Мохаммад Захур багато років були прикладом для своїх шанувальників та багатьох українців загалом. Зіркова пара подолала мовний бар’єр, різницю культур і віросповідань, багато життєвих випробувань і навіть у часи великої війни, коли багато сімей розпались, вони залишились разом. Втім, нещодавно подружжя шокувало своїх шанувальників.

Мохаммад Захур та Камалія давно перебували у щасливому та зразковому шлюбі
Мохаммад Захур та Камалія давно перебували у щасливому та зразковому шлюбі

Несподіване розлучення Камалії та Мохаммада Захура

Нещодавно на особистій сторінці української співачки в соціальній мережі Інстаграм з’явився допис, в якому вона повідомила прикрі новини. Знаменитість зазначила, що розуміє – цього не чекав ніхто. Втім, Камалія та Мохаммад Захур вирішили розлучитись. Артистка не стала повідомляти причин такого рішення.

Співачка зазначила, що розлучення не стане на заваді їхній дружбі, а надалі вони планують підтримувати батьківські стосунки заради виховання двох своїх доньок Арабелли та Мірабелли.

Шанувальники досі не можуть зрозуміти, чи дійсно Камалія та Мохаммад Захур розлучились
Шанувальники досі не можуть зрозуміти, чи дійсно Камалія та Мохаммад Захур розлучились

Разом з тим, після новини про розлучення знаменитості все ще постійно з’являються на публіці разом. Камалія та Мохаммад Захур разом відвідують різні заходи, чоловік продовжує підтримувати артистку в її професійних справах. Ба більше, зіркова родина після оголошення про розставання навіть продовжує разом подорожувати.

Шанувальники не розуміють, у чому причина такої поведінки – Камалія та Захур поводяться так, ніби вони й не збирались розлучатись. Багато користувачів мережі запевняють, що новина про розлучення була виключно бажанням створити галас задля слави. Хай там що, наразі невідомо достеменно, чи розлучилась зіркова пара офіційно.

Популярне

Схожі статті

Не лише акторка, співачка та ведуча: Ксенія Мішина, Санта Дімопулос, Іванна Онуфрійчук є королевами краси

Красуні зустрічаються у всіх сферах – серед акторок, співачок, ведучих. Ми й не знали, що всі вони є титулованими королевами краси. Кого замолоду визнали найгарнішими?

Колишня дружина Дзідзьо заявила, що відсвяткувала розлучення з ним у ресторані: “Це було влітку 2021 року”

Колишня дружина Дзідзьо SLAVIA пригадала, як пішла святкувати розлучення у ресторані. Чому артистам не вдалося зберегти 20-річний шлюб та хто став причиною розладу?

Ніжна скумбрія у духовці всього за 30 хвилин: цей спосіб приготування став відкриттям навіть для свекрухи

Скумбрія - улюблена риба в Україні, яка має тисячі рецептів: смаження, консервування, випікання. Сьогодні ми хочемо приготувати цю рибу по-новому, вона буде ніжною та просто танути у роті!