Камалії – 46: шлях Наталії Шмаренкової від талановитої мрійниці до Місіс Світу і найбагатшої співачки України

Одна з найвідоміших співачок України сьогодні святкує свій 46-й день народження. Яким був творчий і професійний шлях Наталії Шмаренкової, яку всі знають під іменем Камалія

Відома українська співачка Камалія Захур сьогодні, 18 травня, святкує свій день народження. Цього року знаменитості виповнюється 46 років, а цей важливий день зірка проводить, хоч і за таких трагічних умов, але поруч із найближчими. З нагоди зіркового свята пропонуємо пригадати, яким був творчий і професійний шлях однієї з найвідоміших артисток України.

Як усе починалось

Свій творчий шлях знаменитість почала ще за часів навчання в школі. Зірка в дитинстві та юності мешкала у Львові, де вчилась грати на скрипці та вивчала оперний спів. З роками майбутню артистку запросили виступати разом із вокальним ансамблем “Галицька перлина”. На початку 1990-х років Камалія стала лауреаткою конкурсу “Червона рута” та здобула перемогу на московському конкурсі “Телешанс-зірки”.

Як Камалія починала свій творчий і професійний шлях до самої вершини
Як Камалія починала свій творчий і професійний шлях до самої вершини

Серйозна кар’єра Камалії почалась, коли вона записала свій перший кліп. Це сталось 1997 року, а називалась пісня, до якої артистка знімала відеоряд, “У стилі техно”. Цього ж року зірка завершила навчання в університеті за спеціальністю “Естрадний вокал та артист естради”.

Камалія – успішна й багата співачка

Сьогодні відома співачка є доволі успішною представницею українського шоубізнесу. Знаменитість активно дає концерти в Україні та за її межами, представляє рідну країну на міжнародній арені та пропагує культурну дипломатію – у Камалії тісні зв’язки із батьківщиною її чоловіка Мохаммада Захура, з Пакистаном. Крім усього іншого, на 14-му конкурсі краси “Місіс світу” знаменитість здобула цей титул.

Сьогодні Камалія є однією з найвідоміших українських співачок
Сьогодні Камалія є однією з найвідоміших українських співачок

Нагадаємо, що не так давно знаменитість оголосила про розлучення зі своїм чоловіком, пакистанським мільярдером Мохаммадом Захуром. На особистій сторінці в соціальній мережі Інстаграм знаменитість розмістила нову публікацію, в якій зазначила, що тепер вони із коханим – не пара. Втім, у шанувальників і досі залишається багато питань.

Так, попри свою гучну заяву, зіркова пара продовжує поводитись так, ніби нічого не було. Подружжя виходить у світ разом, Мохаммад Захур підтримує Камалію на будь-яких її заходах. Де б не з’являлись закохані, вони з’являються разом. Саме тому питання особистого життя артистки все ще залишається відкритим.

Популярне

Схожі статті

“Я люблю її”: зрадниця Таїсія Повалій вийшла в ефір та розповіла в інтерв’ю про ставлення до Тіни Кароль

Співачка Таїсія Повалій, яка останнім часом викликала хвилю обурення своєю поведінкою, знову потрапила в центр уваги. Цього разу Повалій вирішила виступити на російському телеканалі.

“Батьки – це не друзі”: Євгенія Власова не хоче говорити про свою доньку та не показує її нікому

Євгенія Власова завжди була об'єктом уваги медіа та шанувальників. Однак, коли справа доходить до її особистого життя, особливо щодо її доньки Ніни, Власова тримає всі карти ближче до себе.

Померла Ірина Фаріон: всі подробиці загибелі однієї з найвідоміших львів’янок посеред білого дня

Сьогодні не стало Ірини Фаріон. Що відомо про обставини? Про що знали сусіди найвідомішої екс-депутатки Верховної Ради? Дізнайтеся про все у матеріалі.