Яблуко від яблуні: чотири доньки Дмитра Гордона ростуть повними копіями лисого батька-журналіста

Відомий український журналіст є не лише успішним представником своєї професії, але й щасливим багатодітним татусем. У знаменитості чотири доньки та двоє синів – дівчата зростають татовими копіями

Дмитро Гордон давно здобув популярність серед української авдиторії. Знаменитість почав свою кар’єру багато років тому, а до сьогодні встиг досягти неабияких успіхів. Крім усього сказаного, знайшов своє щастя зірка і в особистому житті. Нині чоловік одружений з Олесею Бацман, яка подарувала йому трьох чудових доньок. Крім того, у знаменитого журналіста є старша донька від попереднього шлюбу. Як сьогодні виглядають всі доньки Дмитра Гордона?

Доньки Дмитра Гордона

Вперше відомий український журналіст пішов під вінець ще за часів своєї молодості. З колишньою дружиною Оленою Сербіною Дмитро Гордон познайомився в юності, а з часом запропонував їй вийти за нього заміж. У шлюбі на світ з’явилось четверо дітей, серед яких і найстарша донька журналіста Єлизавета.

Як сьогодні виглядають діти відомого українського журналіста Дмитра Гордона
Як сьогодні виглядають діти відомого українського журналіста Дмитра Гордона

Дівчина з’явилась на світ 24 роки тому, а сьогодні виросла дуже схожою на обох батьків одночасно. Красиві очі роблять Єлизавету схожою на маму, а ось хитру усмішку дівчина точно успадкувала від свого батька. Яскраве руде волосся розбавляє загальний образ і додає Лізі вишуканої індивідуальності.

Після розлучення з дружиною Дмитро Гордон познайомився з Олесею Бацман, своєю колегою. Журналістка брала у чоловіка інтерв’ю, а з часом все закрутилось і між колегами виникли почуття. Нині зіркове подружжя перебуває у гармонійних стосунках і виховує разом трьох спільних доньок.

Як виглядають доньки Дмитра Гордона, яких народила від нього Олеся Бацман
Як виглядають доньки Дмитра Гордона, яких народила від нього Олеся Бацман

З опублікованих дружиною фотографій доньок знаменитості неозброєним оком можна побачити, що вони зростають дуже схожими на свого батька. Форма обличчя, очі, усмішка та цікавий погляд роблять їх буквально копіями Дмитра Гордона. Втім, у дівчатках можна відшукати й мамині риси зовнішності.

Популярне

Схожі статті

Ще навіть не підлітки, а вже фарбуються як дорослі: як виглядають діти Кравець, Мішиної і Камінської (ФОТО)

Знаменитості самі мають схильність до епатажу й своїм дітям не забороняють робити все, що заманеться. Малятка ще не сягнули підліткового віку, а вже експериментують із зовнішністю на повну.

Неймовірний літній десерт. Мої домашні випрошують щовечора: пісочний рулет із начинкою з ожини

Напевно, кожен не може уявити життя без смачної випічки. Вона незамінна на святах та просто для затишного вечора. Сьогодні ми підготували рецепт пісочного рулету з ожиною, який сподобається кожному.

Смачнішого плову я ще не їла: м’які шматочки м’яса та ароматні прянощі. Ситно і готується простіше простого

За цим рецептом у вас вийде ідеально розсипчастий плов з м'ясом та овочами. Готується ця страва дуже легко, а смак словами передати неможливо!