Вікторія з Холостяка розповіла, що довго не могла оговтатися після завершення проекту

Author name 17 Травня 2020 в 10:05

Поділитися статтею

Холостяк
Холостяк

Своїми переживаннями вона поділилася на сторінці в Instagram.

Під час церемонії троянд одинадцятого випуску шоу «Холостяк» Максим попрощався із учасницею Вікторією, а фіналістками проекту стали Дана та Дарина.

На своєму акаунті у соціальній мережі Вікторія опублікувала зворушливий допис. Дівчина написала, що після участі у проекті їй було дуже боляче. Вона не могла змиритися з тим, що не змогла побудувати стосунків із Максимом.

Водночас, вона зазначила, що участь у шоу «Холостяк» стала для неї досвідом, після якого її характер загартувався.

«Життя продовжується, а біль поступово стихає. Поділюся з вами тими почуттями, які вирували, коли я покидала проєкт. Мені тоді було дуже важко щось казати, все було як в тумані. Не хотіла приймати те, що це кінець нашої історії. І тільки в машині емоції взяли верх і весь біль вилився сльозами. Мене ранили, але я продовжую жити», – зазначила дівчина.

Вона додала, що в той важкий для неї період одна людина порадила знайти своє щастя. Вікторія довго не хотіла приймати ці слова, втім пізніше таки дала собі обіцянку взяти себе в руки.

«Вірю і хочу, щоб кожна людина знайшла своє справжнє щастя, взаємне кохання та гармонію в душі. І тоді світ стане добрішим», – зазначила в дописі Віка.

Подписывайтесь на YouTube канал Одна минута
– Чужі гроші пахнуть! Скільки Кароль, Винник та Галкін заробляють за один день

Поділитися статтею