Віталія Козловського чекають в Голлівуді

Author name 17 Травня 2020 в 17:05

Поділитися статтею

Віталій Козловський
Віталій Козловський

Український співак планує поїздку після карантину.

Популярний співак Віталій Козловський розповів, куди хоче відправитися після карантину. Перше місце, яке він відвідає, буде Лісабон. У цьому місті співак зустрів Новий рік, і він запам’ятався Віталію природою.

Свої плани він розкрив під час інтерв’ю програмі «Зоряний шлях».

«Я відзначав Новий рік в Лісабоні, де є прекрасне місце під назвою мис Рока. Це найзахідніша частина Європи. Там неймовірні ландшафти, простір, океан. Подивишся – дух захоплює!», – поділився співак.

Другим пунктом у списку Козловського став Лос-Анджелес. Як зізнався співак, його дуже приваблюють пагорби Голлівуду.

«Я розумію, що це дуже розпіарене місце, але коли ти бачиш на Голлівудських пагорбах напис Hollywood, то всередині з’являється стільки емоцій! Здавалося б, знаменитий напис зроблено зі звичайної фанери, але ти перебуваєш в захваті, тому що нарешті доїхав до цього класного місця, де з’явилося стільки талановитих зірок, і було знято дуже багато фільмів. Це одне з небагатьох місць, звідки мені не хотілося їхати», – зізнався Віталій.

Також виконавець додав, що в цій частині світу його чекають друзі. Одне з запрошень він отримав від колеги, співачки Міки Ньютон.

«Коли закінчиться карантин, я збираюся знову полетіти в Лос-Анджелес. Тим більше, що у мене там багато друзів! Наприклад, моя колега і хороша подруга Міка Ньютон. Вона постійно запрошує мене в гості ».

Подписывайтесь на YouTube канал Одна минута
– Чужі гроші пахнуть! Скільки Кароль, Винник та Галкін заробляють за один день

Поділитися статтею