facebook

Огірки, вишня, троянди і навіть гортензія: що можна знайти у саду Тіни Кароль, яким вона займається самостійно

Відома українська співачка Тіна Кароль показала свіжі кадри зі свого саду. Знаменитість займається городньою справою самостійно, а знаходиться її ділянка на території будинку під Києвом

Тіна Кароль, одна з найвідоміших українських співачок сучасності, встигає не лише займатись концертною та благодійною діяльністю, але й поратись у власному городі. Знаменитість вирощує овочі, фрукти та квіти на власній ділянці, а фотографіями врожаю ділиться на особистій сторінці в соціальній мережі Інстаграм. Артистка полюбляє показувати фанатам, що бережно та з турботою вирощує на власному городі.

Тіна Кароль показала свій город

Так, наприклад, відома українська співачка нещодавно продемонструвала свіжі фотографії зі свого городу. Знаменитість показала, які цьогоріч у неї вродили огірки та поділилась милим кадром, на якому тримає огірок із щасливим виразом обличчя. Неозброєним оком видно, як артистка тішиться тому, який врожай дала природа цього сезону.

До слова, не забула Тіна Кароль показати шанувальникам і те, які квіти ростуть в її саду. На ділянці відомої української співачки можна знайти чимало красивих рослин. Зірка вирощує і гортензії, і троянди. Тішить око навіть лаванда – такій симпатичній рослині також знайшлось місце на ділянці популярної артистки.

Що вирощує Тіна Кароль на своєму городі
Що вирощує Тіна Кароль на своєму городі
Тіна Кароль показала свіжі кадри зі свого городу
Тіна Кароль показала свіжі кадри зі свого городу

Нагадаємо, що свій врожай знаменитість показує вже не вперше. Раніше артистка також демонструвала вишні, які зібрала зі свого дерева. Хоча й Тіна Кароль не перераховує кожну культуру, яку вирощує на власній ділянці, можна припустити, що зірка сіє й помідори, й інші “стандартні” для українського городу культури.

Слід зазначити й те, що відома українська співачка розповідала, що за своєю ділянкою та садом вона доглядає самостійно. Тіна Кароль воліє поратись у городі сама, адже така справа заспокоює зірку та дарує їй гармонію.

Популярне

Схожі статті

Одяг висихає за 2 години навіть коли вимикають світло й нема опалення: ось 3 способи сушки після прання

На вулиці волога, вдома так часто вимикають світло, що простір просто не встигає прогрітись, а тут ще й речі треба сушити. І вони сохнуть по три дні, тому дізнаймось, як зробити це швидше.

Купаю фікус за цією методикою в опалювальний сезон – і листочки не жовтіють: сусідка подумала, що це штучний

Під час впливу сухого повітря, кімнатні рослини змінюють свої процеси, а листя жовтіє. Тож в період опалення просто необхідно влаштовувати "душ" для фікуса.

По 3 ложки в день – й імунітет, як в “танка”: цей супер засіб мені порадив знайомий лікар 

Для міцного імунітету взимку не обов'язково пити купу вітамінів. Тим паче коли є натуральні засоби, що нічим не гірше стимулюють роботу захисних функцій організму. Про один з них у матеріалі.

Дві куми-акторки посварилися через чоловіка: Мішина все знала про Денисенко, але Федінчику ні гу-гу

Широкий загал був неабияк спантеличений, дізнавшись про розлучення зіркової пари Наталки Денисенко та Андрія Федінчика. Обоє довго тримали мовчанку з приводу причин, але тепер акторка заговорила.

1 крапля цього у шампунь – і волосся пахне, як у східної королеви – а шлейф, просто кілометровий

Запах волосся не менш важливий за вигляд, адже він може подарувати неймовірний шлейф, який створить відчуття тотальної доглянутості. А заради цього й робляться всі процедури для волосся.

Вже набридло Олів’є на святковому столі, тому готую це: салат “Альпініст” – вже 3 сусідки питали рецепт

Новий рік потребує нових рішень, тож ідеально буде розпочати зі святкового столу. Салат "Альпініст" є прекрасною, а головне – не менш смачною альтернативою для Олів'є.