Знаменитості з Харкова: Марія Бурмака, Дантес, Комаровський, Сергій і Сніжана Бабкіни прославили першу столицю

Українське місто Харків давно прославилось – не лише багатою історією, але й видатними постатями, яких колисало та вирощувало. Хто з відомих українських зірок народився у першій столиці України?

Сучасне й динамічне місто з мільйонними можливостями та безліччю перспектив вдало поєднує у собі модерність з повагою і шаною до минулого. У першій столиці України виросло та побувала багато людей, які стали відомими і на всю країну, і на весь світ. Пригадуємо, хто з представників українського шоубізнесу народився та виріс у Харкові.

Сергій та Сніжана Бабкіни

У листопаді 1978 року у Харкові народився майбутня зірка українського року. Першим, що у своєму житті побачив Сергій Бабкін, виявились стіни харківського пологового будинку. Зростав знаменитість в цікавій родині, де мати була вихователькою у дитячому садку, а тато – військовим. Вже у дитинстві рідне місто надихнуло майбутнього артиста пов’язати своє життя з творчістю, адже змалку хлопчик почав займатися танцями, малюванням та грав на флейті.

Майбутня дружина відомого українського музиканта Сніжана Бабкіна також народилась і виросла у Харкові. Місто займає окреме місце в серці зіркової дружини, адже вона завжди з теплом та любов’ю відгукувалась про свою маленьку батьківщину. До слова, Сніжана Бабкіна з дитинства також займалась танцями – спочатку 13 років бальними, а потім захопилась сучасним стилем, а саме верхнім брейком.

Зіркове подружжя Сергій і Сніжана Бабкіни народились і виросли у Харкові
Зіркове подружжя Сергій і Сніжана Бабкіни народились і виросли у Харкові

Володимир Дантес

Відомий український співак і гуморист Володимир Дантес з’явився на цей світ також в одному з пологових будинків Харкова. На відміну від багатьох зірок, які теж народились у першій столиці України, після випуску зі школи знаменитість вирішив не їхати підкорювати Київ, а залишатись навчатись вдома.

Євген Комаровський

На початку 1960-х років у Харкові народився Євген Комаровський, відомий український дитячий лікар і кандидат медичних наук. Батьки майбутнього медика були корінними харків’янами, а працювали на турбінному заводі інженерами. А ось їхній син вирішив обрати для себе зовсім іншу професію.

Марія Бурмака

Відома українська співачка Марія Бурмака починала свою кар’єру багато років тому, а ось хист до написання музики відчула ще в юності. На творчі звершення майбутню зірку надихало рідне місто – артистка народилась та виросла у чудовому Харкові.

Популярне

Схожі статті

Хоче струнку фігуру і об’їдається кебабами: Ані Лорак ледве втислася у вузьку сукню для червоної доріжки

Колись відома в Україні співачка Ані Лорак показалась на червоній доріжці на музикальному фестивалі у Баку. Зірка розповіла, як стежить за фігурою.

“Провидіння надсилало попередження”: У Кароль загорілася фата, у Білик згорів ресторан, Камалія обпекла ногу

Трапляється, що доля надсилає нам повідомлення, але ми не завжди можемо вчасно розгадати ці знаки. Лише пригадуючи минуле, Кароль, Білик, Камалія усвідомили, що означали погані прикмети.

Ця актриса могла зіграти руду бестію Хюррем Султан замість Мер’єм Узерлі. Дивіться, як вона виглядає зараз

Відома турецька актриса Мер'єм Узерлі могла б і не стати всесвітньою зіркою, якби не випадковість. Актрису хотіли замінити на іншу знаменитість у стрічці "Величне століття".