34-річний Позитив зізнався, хто зрадив у першому шлюбі: “Це зіпсувало наші стосунки остаточно”

Олексій Завгородній, якого публіка більше знає під ім'ям Позитив, мав міцний і тривалий шлюб. Та рано чи пізно всьому приходить кінець. Чи була присутня зрада у 8-річному співжитті з Анною?

Нині колишній напарник Наді Дорофєєвої по дуету “Время и Стекло” перебуває у нових стосунках. Оприлюднювати ім’я обраниці на широкий загал Олексій вважає “не на часі”. Каже, що й у попередньому шлюбі теж тримав особисте життя за сімома замками та навіть не дозволив зробити фоторепортаж з весілля з Анею для глянцю.

Перша дружина Позитива прочитала СМС-листування чоловіка

І хоча всі давно здогадуються, що серце артиста полонила Юлія Сахневич, сам Позитив ані пари з вуст про неї в інтерв’ю, щоб не хайпувати на цій темі. Сказав лише, що кохана займається з дітьми й танцює, як і всі довкола.

З Юлією Сахневич Позитив виступав у Танцях із зірками

Майбутнє весілля він хоче зробити таким, щоб догодити обраниці. Вона йому вже про це розповіла. А йому неважливо, як це відбуватиметься, адже в його житті це свято вже траплялося:

“Це все для неї. А для мене – щось таке. Якщо треба буде – зробимо”.

Чи хоче він таке весілля, як у Наді? Колишня колежанка Дорофєєва запрошувала його на своє друге весілля з Кацуріним, але Олексій відразу сказав, щоб не ставили йому келиха, бо не зможе бути присутнім.

Позитив зізнався, що у першому шлюбі не зраджував Аню. Але іноді вона зазирала в його листування в телефоні й доходила висновків, що фізична зрада таки присутня. З попередніх стосунків чоловік виніс головне правило:

“Слід говорити одне з одним постійно”.

Врешті життя з іншою дівчиною кардинально відрізняється від того, що було в першому шлюбі. Людям має бути цікаво один з одним, треба дослухатися до своєї половинки й намагатися допомагати розв’язувати проблеми. Тоді в парі пануватиме взаєморозуміння й гармонія, певен Завгородній.

Схожі статті

Мої близькі були у захваті від нього: “Баварський яблучний торт” тепер готую кожні вихідні й він не набридає

Фішка цього торту — начинка, яка нагадує мармелад між ароматними та просоченими кремом коржами. Втім, готується така смакота досить просто та бюджетно.

Влад Яма показав, як виглядала його дружина у день весілля: не Наталія Могилевська, але вродою не ображена

Влад Яма, який зараз знаходиться в Америці, вирішив потішити своїх прихильників архівними світлинами зі свого весілля. Приводом для того стала черговова річниця тієї події.

“Вже і не повернеться”: в кар’єрі повелителя вовчиць Олега Винника в Україні поставлена крапка

Прихильники неординарного голосу Олега Винника останні півтора року перебувають в очікуванні повернення кумира до України та пояснень, чому так довго мовчав. Та схоже, так і не дочекаються.