Пенсіонерка закохалась, як дівчинка: історія любові Валюхи та Івана Будько, яка переросла з екранної у реальну

Тетяна Кравченко стала відома завдяки головній ролі у комедійному серіалі "Свати". Виявляється, стрічка подарувала актрисі не лише визнання, але й сильні почуття до одруженого колеги

Відома російська актриса українського походження, хоч і зганьбилась підтримкою чинного російського президента та війни, розв’язаної ним проти України, для багатьох запам’яталась саме роллю у серіалі “Свати”. Знаменитість довгий час грала головну роль у комедійній стрічці, а її незмінним напарником був Федір Добронравов, який, до слова, сьогодні також підтримує російську диктатуру.

Хай там як, але славнозвісна парочка – Валюха та Іван Будько – прославились на все вигадане у серіалі “Свати” село. Знаменитості настільки точно відтворили своїх персонажів, що, схоже, втратили межу між реальністю та сценарієм. В один момент Тетяна Кравченко усвідомила, що має сильні романтичні почуття до свого колеги. Складністю виявився той факт, що Федір Добронравов – одружений.

Тетяна Кравченко зізналась, що вона відчувала сильні романтичні почуття до свого колеги Добронравова
Тетяна Кравченко зізналась, що вона відчувала сильні романтичні почуття до свого колеги Добронравова

“Мене потягнуло вже у реальному житті, знаєте… Закохалась прямо, я приставала до нього. Як добре, що він відмовив мені”, – розповіла в ефірі однієї з телепрограм відома російська актриса Тетяна Кравченко.

Оскільки зірковому дуету потрібно було й надалі спокійно працювати у парі, Федір Добронравов вирішив взяти вирішення так званого “конфлікту” у свої руки. З часом акторові вдалось спокійно та без негативних наслідків урегулювати ситуацію, що ставала на заваді не лише спільній роботі, але й особистому життю.

Тетяна Кравченко та Федір Добронравов довго грали в одній комедійній стрічці Свати
Тетяна Кравченко та Федір Добронравов довго грали в одній комедійній стрічці Свати

Детальніше про історію стосунків, які так і не стали реальністю, дивіться у новому відео на YouTube-каналі “Одна хвилина”. У сюжеті ви дізнаєтесь, як Тетяна Кравченко живе сьогодні, а також, як актрисі вдалось пережити нерозділене кохання.

Схожі статті

Про Таюне всі забули, а вона жива-здорова: як зараз виглядає дружина Олега Винника Таїсія Сватко

Про Таїсію Сватко в Україні заговорили, коли на небосхил шоубізу зійшла зірка Олега Винника. Таюне завжди перебувала на сцені поруч з артистом, та й за лаштунками, здається, не відходила ні на крок.

Перетворення Бориса Апреля на Zi Faamelu відбулося не відразу: простежимо всі етапи кардинальних змін

Нині трансгендерами нікого не здивуєш. Вони повсюди: на сцені, в Інтернеті, в спорті. От і Борис Апрель не дуже шокував публіку, перетворившись на дамочку Zi Faamelu. Як це відбувалося?

Онук Софії Ротару почав нове життя після втечі з України: облаштувався поруч з Олею Фреймут і Анітою Луценко

Рідних онуків у Софії Ротару двоє. Та якщо 22-річна Соня не приховує, що мешкає в США, то з 29-річним Анатолієм Євдокименком не все так просто. Де ж нині перебуває чоловік?