10 років коми: як виглядала дочка 50-річної Висоцької і 86-річного Кончаловського до хвороби

Життя зіркової доньки перевернулось з ніг на голову, коли їй тільки виповнилось 14 років. Якою була Маша Кончаловська до того, як впала у кому, яка триває вже 10 років

Життю зіркових спадкоємців заздрить велика кількість людей. Як правило, майже кожному здається, ніби все життя цих дітей буде забезпеченим, безтурботним і щасливим, якщо вони народилися в розкоші та зі срібною ложкою в роті. Щоправда, багато прикладів доводять зовсім протилежне. Саме так сталося з дочкою знаменитого кінорежисера Андрія Кончаловського та його дружини, актриси та телеведучої Юлії Висоцької, життя якої змінилося практично в одну мить.

Якою була Маша Кончаловська до коми

Через рік після весілля Андрія Кончаловського та Юлії Висоцької, 28 вересня 1999 року, на світ з’явилася їхня прекрасна донька Марія Михалкова-Кончаловська, яка стала справжньою улюбленицею всієї зіркової родини. Батьки обожнювали свою життєрадісну та завжди усміхнену доньку. Проте, все кардинально змінилося 12 жовтня 2013 року, коли в одну мить їхнє щасливе та безтурботне сімейне життя було поділено на до та після.

Якою була донька Андрія Кончаловського та Юлії Висоцької до коми
Якою була донька Андрія Кончаловського та Юлії Висоцької до коми

Відпочиваючи всією родиною на півдні Франції, подружжя орендувало автомобіль. В один день машина, за кермом якого знаходився режисер, вилітає на зустрічну смугу, стикається з іншим автомобілем, а Кончаловський не може впоратись з управлінням. Він та його дружина відбулися легкими забоями, а ось 14-річна Маша, яка була не пристебнута ременем безпеки, постраждала сильніше.

Як виглядає донька Андрія Кончаловського та Юлії Висоцької
Як виглядає донька Андрія Кончаловського та Юлії Висоцької

На щастя медична допомога приїхала на місце аварії дуже швидко, і дівчинку на гелікоптері доставили в госпіталь Марселя, де лікарі вирішили занурити пацієнтку в медикаментозний сон. Всі довгі 10 років батьки Маші, як і всі родичі, категорично відмовляються говорити про стан здоров’я зіркової спадкоємиці. Єдине, що стало відомо пресі, це те, що кілька років тому дівчинку перевезли з Франції до елітної московської клініки, де вона проходить лікування донині.

Схожі статті

Мої близькі були у захваті від нього: “Баварський яблучний торт” тепер готую кожні вихідні й він не набридає

Фішка цього торту — начинка, яка нагадує мармелад між ароматними та просоченими кремом коржами. Втім, готується така смакота досить просто та бюджетно.

Влад Яма показав, як виглядала його дружина у день весілля: не Наталія Могилевська, але вродою не ображена

Влад Яма, який зараз знаходиться в Америці, вирішив потішити своїх прихильників архівними світлинами зі свого весілля. Приводом для того стала черговова річниця тієї події.

“Вже і не повернеться”: в кар’єрі повелителя вовчиць Олега Винника в Україні поставлена крапка

Прихильники неординарного голосу Олега Винника останні півтора року перебувають в очікуванні повернення кумира до України та пояснень, чому так довго мовчав. Та схоже, так і не дочекаються.