Настя Каменських зробила африканський пірсинг носа: молодиться як може у свої 36 років, аби захоплювати Потапа

Не секрет, що, як би хто не пручався, вікові зміни у зовнішності з роками торкнуться кожного. Ця чаша не омине нікого. А оскільки, як відомо, світ належить молодим, то людина всіма засобами буде чинити опір старінню. Особливо це стосується зірок естради та кіно.

Днями у своєму інстаграмі популярна співачка та дружина Олексія Потапенка Настя Каменських розмістила своє чергове фото, на якому уважні читачі розгледіли, що 36 річна Настя, явно бажаючи не відставати від молоді та зберегти цікавість до себе аудиторії слухачів молодшого покоління, зробила собі африканський пірсинг носа.

Як до цього поставився її чоловік Потап не відомо, але, за ради справедливості, треба сказати, що виглядає Настя не погано на свої роки.

Відчувається, що вона слідкує за своєю зовнішністю — доглянуте обличчя та нігті, явно не велика вага, правда, не досить натреновані м’язи.

Хоча останнє, вірогідно, пов’язане з втомою від напруженого ритму життя, в якому зараз постійно перебуває співачка. Про це вона пише, коментуючи своє фото.

Настя  розмірковує, як не зійти з дистанції, коли всіма силами прагнеш дійти до своєї мрії або поставленої мети.

З коментаря можна зрозуміти, що Каменських працює зі своєю ментальністю, ділиться своїми мудрими думками про швидкоплинність та цінність життя. Це повною мірою характерно для людини, яка подорослішала і має за плечима певний життєвий досвід.

Прихильники співачки дуже гаряче відгукнулися на її думки.

“Настюня, дякую тобі! Хай любов і гармонія буде в кожній людині! У всьому!”,- пише одна жінка.

“Люби життя й себе, а все інше буде добре”,- підказує Каменських інша шанувальниця.

“Крім нас про нас краще ніхто не попіклується”,- впевнено резюмує третій фанат.

А от дехто вважає, що над текстами до світлин артистки працюють професійні спічрайтери.

Схожі статті

Роман Сасанчин зізнався, чи готовий іти до військкомату після отримання повістки: “Якщо дійде черга до мене”

Відомий український співак Роман Сасанчин зізнався, чи готовий піти на захист рідної країни, якщо отримає повістку від військкомату. Знаменитість висловив свою позицію

Ідеальний сніданок з гарбуза для всієї родини. Ситна та корисна страва: люблю її за вершковий присмак

Гарбуз містить у собі чималу кількість корисних мікроелементів і вітамінів, тому сніданок із цим фруктом буде не лише смачним, але й особливо поживною

Дружина Дмитра Гордона Олеся Бацман святкує 39-річчя: романтична історія знайомства і кохання зіркової пари

Дружина відомого українського блогера та журналіста Дмитра Гордона святкує день народження. Як познайомилась і закохалась одна з найяскравіших зіркових пар України