З перукарні – прямісінько на радіо: як змінилось життя переможця “Х-Фактора 5” Дмитра Бабака

У п'ятому сезоні популярного вокального змагання "Х-Фактор" здобув перемогу Дмитро Бабак. Ким співак працював до своєї творчої кар'єри та чому наважився на такі кардинальні зміни?

Життя Дмитра Бабака після участі в популярному вокальному шоу “Х-Фактор” доволі сильно змінилось. Знаменитість здобув перемогу у п’ятому сезоні телепроєкту та вдався до розвитку творчої кар’єри. Втім, в один момент Бабак полишив усе заради кар’єри перукаря. Що відомо про життя зіркового артиста за межами сцени вокальних змагань?

Дмитро Бабак після перемоги в Х-Факторі 5

Інтерес до музики та співу у Дмитра Бабака з’явився у доволі юному віці. Вже у 8 років майбутній артист почав пробувати свої сили в улюбленій справі. Втім, після закінчення школи знаменитість вступив до технічного навчального закладу та здобував освіту за фахом слюсаря з ремонту авто. З часом юнак зрозумів, що не може йти всупереч своїм бажанням підкорити велику сцену.

Ким був Дмитро Бабак до участі в п'ятому сезоні вокального змагання Х-Фактор
Ким був Дмитро Бабак до участі в п’ятому сезоні вокального змагання Х-Фактор

Тоді майбутній співак полишив навчання у технічному виші та вступив до Луганського національного університету імені Тараса Шевченка. Там Дмитро Бабак отримав диплом за спеціальністю “естрадний спів”. Свої теоретичні знання випускник вирішив перевірити на практиці. Перш ніж взяти участь та виграти в Х-Факторі, Дмитро Бабак взяв участь у “Голосі країни”. Там він дійшов до супербоїв, але поступився Христині Соловій.

Історія артиста на Х-Факторі почалась у Донецьку, де він невдало заспівав і не пройшов у відборі. У Дніпрі юнакові дали другий шанс і він просто підкорив журі своїм талантом і вміннями. Тоді Дмитро Бабак виконав пісню J’ai peur з мюзиклу “Ромео і Джульєтта”. Врешті-решт, знаменитість здобув перемогу та почав активно займатись творчістю.

Чому Дмитро Бабак раптово залишив кар'єру артиста та почав працювати перукарем
Чому Дмитро Бабак раптово залишив кар’єру артиста та почав працювати перукарем

З моменту перемогу у вокальному проєкті та до початку повномасштабної війни знаменитий український артист активно займався своєю творчістю. Він випускав нові пісні, працював над альбомами та створював кліпи. Втім, після 24 лютого 2022 року Бабак поставив творчість на павзу, пройшов курси перукаря та почав працювати за новим фахом. Але надовго чоловіка не вистачило – вже зовсім скоро він почав працювати на радіо.

Схожі статті

Про Таюне всі забули, а вона жива-здорова: як зараз виглядає дружина Олега Винника Таїсія Сватко

Про Таїсію Сватко в Україні заговорили, коли на небосхил шоубізу зійшла зірка Олега Винника. Таюне завжди перебувала на сцені поруч з артистом, та й за лаштунками, здається, не відходила ні на крок.

Перетворення Бориса Апреля на Zi Faamelu відбулося не відразу: простежимо всі етапи кардинальних змін

Нині трансгендерами нікого не здивуєш. Вони повсюди: на сцені, в Інтернеті, в спорті. От і Борис Апрель не дуже шокував публіку, перетворившись на дамочку Zi Faamelu. Як це відбувалося?

Онук Софії Ротару почав нове життя після втечі з України: облаштувався поруч з Олею Фреймут і Анітою Луценко

Рідних онуків у Софії Ротару двоє. Та якщо 22-річна Соня не приховує, що мешкає в США, то з 29-річним Анатолієм Євдокименком не все так просто. Де ж нині перебуває чоловік?