Вдруге в одну ріку: Білик і Коляденко, Павлік і Репяхова й інші українські пари, які зійшлись після розлучення

Поки одні вважають, що давати людині другий шанс не варто, ці відомі українські зірки залюбки зійшлись та побудували нову історію кохання після гучних розлучень

Доки одним здається, що давати другий шанс людині – марно, адже ще нікому не вдавалось змінити себе докорінно, відомі українські зірки доводять, що вірити у кохання варто. Розповідаємо про найвідоміші зіркові пари, які після тривалої розлуки врешті зійшлись та продовжили історію свого кохання.

Віктор Павлік і Катерина Репяхова

Відомий український музикант Віктор Павлік знайшов своє справжнє кохання не з першої спроби. До стосунків із набагато молодшою Катериною Репяховою знаменитість перебував у шлюбі тричі. Втім, навіть роман із блогеркою не виявився райдужним і безхмарним. Так, дівчина раніше зізнавалась, що насправді вони з коханим одного разу сильно посварились і навіть розійшлись. Втім, після цього Павлік і Репяхова помирились та досі живуть душа в душу.

Ірина Білик і Дмитро Коляденко

Ірину Білик та Дмитра Коляденка вважають однією з найепатажніших пар українського шоубізу
Ірину Білик та Дмитра Коляденка вважають однією з найепатажніших пар українського шоубізу

Ірина Білик, відома українська співачка, свого часу покохала та почала стосунки з епатажним хореографом і шоуменом Дмитром Коляденком. Зіркова пара довгий час крутила роман, але врешті розійшлась через ревнощі чоловіка. Тепер у мережі все частіше підозрюють, що знаменитості знову разом і навіть могли таємно одружитись. Причиною для такого поголосу є те, що Білик і Коляденко дуже часто бувають разом і постійно натякають на свої стосунки.

Ольга Горбачова та Юрій Нікітін

Відома українська співачка Ольга Горбачова та її чоловік Юрій Нікітін вже давно разом
Відома українська співачка Ольга Горбачова та її чоловік Юрій Нікітін вже давно разом

Стосунки Горбачової та Нікітіна почались далекого 2006 року, втім невдовзі вони розійшлись через швидкоплинне захоплення чоловіка іншою жінкою. Тоді закоханим здавалось, ніби вони нарешті позбулись тягаря, який заважав їм бути щасливим. Проте, коли зірки усвідомили, що насправді не можуть жити одне без одного, вони швидко зійшлись, а їхнє подружнє життя заграло новими фарбами.

Схожі статті

Самотній вовк та повелитель Таюне: Олег Винник поділився новинами з особистого життя в Берліні

До тріумфу в Україні Олег Винник мешкав у Берліні не один рік. Тепер повернувся до Німеччини, розірвавши всі зв'язки з батьківщиною. Мирно гуляє вулицями німецької столиці разом із Таюне.

Ця страва не покидає мого меню: готую її на вечерю щотижня. Просто беру спагеті, два помідори і насолоджуюсь

Смачну вечерю можна приготувати швидко та без зайвого клопоту. Розповідаємо про простий і смачний варіант страви на будь-який випадок життя, яка ніколи не набридає

Ще не розлучився, а вже закрутив роман: стало відомо, коли насправді Остапчук почав стосунки з Полтавською

Відомий український шоумен і телеведучий Володимир Остапчук за своє життя двічі був в офіційному шлюбі. Наразі артист будує стосунки з молодою медійницею з Києва