Леся Нікітюк тоді і зараз: як змінилась ікона гумору з Хмельницького за 14 років кар’єри телеведучої

Відома українська блогерка й телеведуча за довгі роки своєї кар'єри дуже змінилась. Пригадуємо, якою раніше була та якою стала крізь роки знаменита хмельничанка

Сьогодні Леся Нікітюк заслужено є однією з найвідоміших телеведучих в Україні. За 14 років своєї кар’єри на вітчизняному телебаченні знаменитість пройшла крізь чимало випробувань та виключно своїми силами пробивала собі шлях на вершину. Пригадуємо, якою була знаменита ведуча до популярності та у перші роки своєї діяльності на ТБ, а також, якою вона стала сьогодні.

Як змінилась Леся Нікітюк за роки кар’єри

14 років тому відома телеведуча починала свою кар’єру у дещо іншій сфері. Під час навчання в університеті знаменитість зацікавилась гумористичною діяльністю. Хоча у майбутньому зірка знайшла себе дещо в іншій професії, саме відмінне почуття гумору подарувало їй неабиякий успіх. Так, перші роки своєї кар’єри знаменитість будувала доволі “простий” образ – гуморної дівчини з Хмельницького.

Якою була багато років тому відома українська телеведуча Леся Нікітюк
Якою була багато років тому відома українська телеведуча Леся Нікітюк

Після участі у гумористичному шоу “Розсміши коміка” знаменитості запропонували вести програму “Орел і Решка”. Саме з цього проєкту почалась кар’єра Лесі Нікітюк у ролі ведучої. У парі з Андрієм Бєдняковим знаменитість зуміла стати одним із найбільших та найгучніших відкриттів на українському телебаченні.

З часом образ Лесі Нікітюк ставав ніжнішим і витонченішим. Знаменита українська ведуча все частіше виходила у світ у вишуканих нарядах, але невіддільною частиною її особистості завжди залишався неймовірний гумор, за який тисячі шанувальників і полюбили зірку.

Леся Нікітюк з роками своєї кар'єри дуже змінилась і стала несхожою на себе раніше
Леся Нікітюк з роками своєї кар’єри дуже змінилась і стала несхожою на себе раніше

Сьогодні зірка є ведучою програми “Хто зверху?”, яку починала вести з Сергієм Притулою. Втім, після початку повномасштабної війни вірний напарник білявки покинув проєкт на користь волонтерства, громадської та політичної діяльності. А ось Леся Нікітюк залишилась ведучою програми про жіночу та чоловічу боротьбу.

Схожі статті

Рейтинг найскандальніших розлучень 2023: побили горщики зі своїми половинками Трінчер, Собчук, Вірастюк

2023 рік не став виключенням. Деякі зірки створили сім'ї, але знайшлися й ті, які прийняли рішення розстатися назавжди. Часто-густо розлучення супроводжуються висловленням претензій.

Хрумкі вафельні трубочки на сковороді – це реально навіть без вафельниці! Простий рецепт отримала у спадок

Ароматні та хрумкі вафлі зі згущеним молоком можна приготувати навіть без використання додаткових девайсів. Розповідаємо про секретний рецепт смачного десерта.

“Це зовсім несправедливо”: Юлія Леус вся в сльозах розповіла, що Андрій Джеджула відсудив у неї доньку

Відома українська блогерка та колишня дружина Андрія Джеджули розповіла про рішення суду, який нещодавно відбувся між нею та її колишнім чоловіком. Тепер донька проводитиме з нею менше часу.