Як виглядає колишня дружина Сергія Притули: купив їй велику квартиру, коли вона була вагітна від іншого

Відомий український телеведучий і нині волонтер був одружений двічі. Що відомо про перший шлюб знаменитості та чому його вважають скандальним? Подробиці

Сергій Притула, відомий український телеведучий і волонтер, до свого другого шлюбу з коханою дружиною Катериною вже перебував в офіційному союзі. Найпершим серйозним і довгим коханням артиста стала Юлія з Тернополя. Зіркова пара була разом доволі тривалий час, але врешті-решт вони розлучились. Довго фанати не знали, чому саме колишні закохані вирішили розірвати шлюб.

Перший шлюб Притули

Після розлучення відомого українського волонтера Сергія Притули з його першою дружиною у мережі почали ширитись чутки, ніби шлюб розпався через подружню невірність артиста. Хоча знаменитість довго мовчав і не ділився подробицями всього, що сталось між ним і його колишньою коханою, чоловік вирішив таки розставити крапки над “і”.

Сергій Притула вирішив розповісти про те, чому насправді розпався його перший шлюб
Сергій Притула вирішив розповісти про те, чому насправді розпався його перший шлюб

Так, знаменитість пояснив, що він та його колишня дружина розійшлись мирно та без усіляких образ одне на одного. Сергій Притула спростував чутки і про свою невірність, і про те, що пішов від коханої, тільки-но став популярним. Ба більше, додав артист, до його розлучення з першою дружиною немає ніякого відношення його друга дружина Катерина.

В інтерв’ю для телепередачі “Зірковий шлях” Сергій Притула пояснив, що на момент його весілля з Катериною перша дружина Юлія вже чекала на дитину від іншого чоловіка. Тоді ж знаменитість розповів і про те, що навіть після розлучення він продовжував піклуватись про ексдружину та їхнього спільного сина. Після розриву Притула залишив Юлії двоповерхову квартиру площею 150 “квадратів”, аби вона спокійно та з комфортом виховувала їхню дитину.

Притула зізнався, що його перша дружина була вагітна від іншого на момент його другого весілля
Притула зізнався, що його перша дружина була вагітна від іншого на момент його другого весілля

Варто зазначити, що наразі між відомим волонтером та ведучим і його колишньою дружиною немає жодних непорозумінь чи скандалів. Юлія ніяк не перешкоджає спілкуванню батька з сином. Сергій Притула часто бачиться з дитиною, а до початку повномасштабної війни навіть залучав його до своєї творчої діяльності у рамках шоу “Вар’яти”.

Схожі статті

Рейтинг найскандальніших розлучень 2023: побили горщики зі своїми половинками Трінчер, Собчук, Вірастюк

2023 рік не став виключенням. Деякі зірки створили сім'ї, але знайшлися й ті, які прийняли рішення розстатися назавжди. Часто-густо розлучення супроводжуються висловленням претензій.

Хрумкі вафельні трубочки на сковороді – це реально навіть без вафельниці! Простий рецепт отримала у спадок

Ароматні та хрумкі вафлі зі згущеним молоком можна приготувати навіть без використання додаткових девайсів. Розповідаємо про секретний рецепт смачного десерта.

“Це зовсім несправедливо”: Юлія Леус вся в сльозах розповіла, що Андрій Джеджула відсудив у неї доньку

Відома українська блогерка та колишня дружина Андрія Джеджули розповіла про рішення суду, який нещодавно відбувся між нею та її колишнім чоловіком. Тепер донька проводитиме з нею менше часу.