Близнята Алли Пугачової та Максима Галкіна раптово подорослішали: Гаррі знайшов пророцтво у маминій пісні

Композицію "Все ушли в осень" Алла Пугачова записала ще у 2010 році. Тепер її син Гаррі взяв трек, щоб проілюструвати події останнього місяця. Заразом показав світлини найближчих людей.

У своїй Інстаграм-сторіз Гаррі виклав свою світлину з дуже сумним обличчям. 10-річний хлопчик лежить на підлозі в якомусь тісному приміщенні, підмостивши під голову подушку. Схоже, фото зроблене під час перебування у бомбосховищі.

Сестру-близнючку брат теж сфотографував на такому ж тлі. Ліза не така сумна, як Гаррі. Вона навіть легенько усміхається. Звісно, не обійшлося без світлини батьків Алли та Максима. Вірогідно, вони зроблені ще до війни в Ізраїлі, оскільки на обличчях дорослих немає печатки смутку.

Гаррі Галкін показав сестру Лізу під трек Все ушли в осень

Всі ці кадри син Галкіна супроводив треком мами Алли “Все ушли в осень”. Деякі з рядків пісні з огляду на події після 7 жовтня 2023 року виглядають доволі пророчими:

В городе пусто,

Все ушли в осень.

Без тебя грустно,

С тобой и вовсе.

Або таке:

Я кричу: “Вольно!”

Все ушли в осень.

И меня волны над землей носят.

Гаррі Галкін показав батьків під трек Все ушли в осень

Сама Алла Борисівна не стала коментувати ситуацію з війною, яка застала її з дітьми в Ізраїлі. Вона просто виклала світлини з недавнього дня народження близнят, яке відзначали ще в мирі 18 вересня, зробивши підпис:

“Живемо далі”.

Ходять чутки, що Пугачова з дітьми виїхала на Кіпр, де в родини теж є будинок, і де подружжя завбачливо зробило громадянство ЄС. У Максима на листопад було заплановано 16 концертів у різних ізраїльських містах. Звісно, у зв’язку з оголошеним у країні воєнним станом їх довелося скасувати.

Галкін сповістив, що обов’язково зустрінеться зі своїми шанувальниками, тільки пізніше. Мовляв, вдалося визначити інші дати для виступів.

Схожі статті

Наталія Могилевська вперто приховує вагітність, але живіт вже не сховати: хто може буде щасливим батьком?

Здавалося б, у часи, коли багато знаменитостей діляться всіма етапами свого життя з громадськістю, вибір Наталії Могилевської залишати в таємниці цю інтимну подію стає несподіваним та цікавим ходом.

Домашні просто обожнюють ці рулетики: закуска з бекону, сиру та яєць. Рецепт дуже смачної та ситної страви

Ідеальна страва для будь-якого заходу – рулетики з бекону, сиру та яєць. У цьому рецепті поєднуються хрусткий бекон, ніжний сир та яйця, створюючи чудову закуску.

Рецепт на мільйон: яблучний пиріг з кремом-суфле готую напрочуд швидко, а смак такий, що язика проковтнеш

До поки що яблука не втратили при зберіганні свої смакові властивості та аромат, потрібно приготувати такий смачний та ніжний яблучний пиріг у поєднанні з кремом-суфле.