Дієві поради від Наді Дорофєєвої, як побороти тривожність

Author name 24 Травня 2020 в 14:05

Поділитися статтею

Надя Дорофєєва
Надя Дорофєєва

Співачка на карантині спробувала нові духовні практики.

Співачка Надя Дорофєєва на карантині продовжує активно наповнювати профіль в Instagram. Зірка вирішила поділитися з шанувальниками новими практиками для боротьби із тривожністю.

Вона зізналася, що сучасний ритм життя не дозволяє їй віднайти внутрішню гармонію та впоратися зі стресом. Тому вона вирішила спробувати медитацію. Про новий досвід вона розповіла у соціальних мережах.

«Ми всі живемо в час тривожності. І почуття душевної рівноваги мене відвідує дуже рідко. А заспокійливі пити як би можна, але скільки можна. Так у мене з’явилася медитація. Всі, хто практикує, знають, як сильно це змінює ваше життя. Все почалося з тренування з Олександрою Годяевою. Це була медитація в русі. Пам’ятаю, як зрозуміла, що зовсім не дихаю. Весь час в затиску. Важко було глибоко вдихнути, і тільки під кінець заняття я відчула повне розслаблення. Класне відчуття», – підвела підсумки Надя.

Відтепер її сон починається та завершується з медитацією. Для цього зірка скачала спеціальну програму. Дорофєєва зазначила, що вже відчула результат. За її словами, вона почала швидше засинати, а її мозок та тіло навчилися розслаблятися.

Подписывайтесь на YouTube канал Одна минута
– Чужі гроші пахнуть! Скільки Кароль, Винник та Галкін заробляють за один день

Поділитися статтею