Саша Харатьян, Марія Машкова, Денис Повалій відхрестилися від власних батьків: чому не підтримують стосунки

Деякі артисти активно підтримують російську агресію в Україні. Через це їм доводиться стикатися не лише з хейтом від сторонніх людей, але й зазнати засудження від рідних дітей.

Дмитро Харатьян

Актор частенько говорить в інтерв’ю, що росіянам не потрібні матеріальні блага, достатньо бути патріотом своєї країни. Харатьян клеймить позором тих росіян, які покинули межі країни, рятуючись від мобілізації.

От тільки гардемарин воліє не розповідати, що його власна донька Олександра вийшла заміж за іноземця й давно мешкає у шведському Стокгольмі. Причому працює вона в соціальному центрі для біженців з України. Жінка вважає тата “зазомбованим путіністом”, не спілкується з ним і повертатися до росії не планує.

Володимир Машков

Маша Машкова, яка нині мешкає у США, відкрито заявляє, що не підтримує тата у його пропутінських поглядах. За його виступи на підтримку вторгнення російських військ в Україну актор опинився під європейськими санкціями.

Донька ж навпаки виявляє всіляку підтримку країні-жертві агресії, закликаючи до припинення цієї жахливої війни. Через різні політичні погляди Марія припинила спілкування з батьком повністю, адже засуджує його підтримку ідеї повернення в ссср подібною кривавою ціною.

Таїсія Повалій

Денис Повалій хоч і залишився після 2014 року в Україні, коли його мама Тая втекла на російські терени, але завжди висловлював підтримку родичці, що б вона не робила. Та коли почалося повномасштабне вторгнення, чомусь до москви не подався. Натомість опинився з родиною в Іспанії.

Тепер шукає там роботу композитора. А коли просто Тая на 9 травня розважала своїми співами російських генералів, син відзначив, що “до неї стосунку не має”. Натомість пригадав, скільки горя зазнала його родина під час Другої Світової війни. А ще тато Дениса воював в Афганістані й теж знає не з чуток, що війна – це завжди біль та скорбота, а не свято.

Схожі статті

Рейтинг найскандальніших розлучень 2023: побили горщики зі своїми половинками Трінчер, Собчук, Вірастюк

2023 рік не став виключенням. Деякі зірки створили сім'ї, але знайшлися й ті, які прийняли рішення розстатися назавжди. Часто-густо розлучення супроводжуються висловленням претензій.

Хрумкі вафельні трубочки на сковороді – це реально навіть без вафельниці! Простий рецепт отримала у спадок

Ароматні та хрумкі вафлі зі згущеним молоком можна приготувати навіть без використання додаткових девайсів. Розповідаємо про секретний рецепт смачного десерта.

“Це зовсім несправедливо”: Юлія Леус вся в сльозах розповіла, що Андрій Джеджула відсудив у неї доньку

Відома українська блогерка та колишня дружина Андрія Джеджули розповіла про рішення суду, який нещодавно відбувся між нею та її колишнім чоловіком. Тепер донька проводитиме з нею менше часу.