Потап та Полякова розповіли про особисте життя Винника та Балана

Author name 25 Травня 2020 в 22:05

Поділитися статтею

Оля Полякова, Потап і Олег Винник
Оля Полякова, Потап і Олег Винник

Зірки обговорили, чи може Дан та Олег бути гомосексуалістами.

Популярні українські виконавці Оля Полякова та Потап провели спільний ефір в Instagram. Під час трансляції вони обговорили своїх зіркових колег. Зокрема, вони зійшлися на думці, що на вітчизняному ринку шоу-бізнесу є виконавці, які приховують свою справжню сексуальну орієнтацію.

Олексій Потапенко попросив глядачів написати у коментарях імена зірок, який вони підозрюють у гомосексуалізмі. Користувачі мережі припустили, що одним із геїв може бути Олег Винник, однак Оля та Олексій відразу заперечили цю думку.

«Винник? Та ви що!», – здивувалася Полякова.

«Винник – не гей. Я до нього чіплявся, він не піддався!», – заперечив Потап.

Також глядачі ефіру зазначили у коментарях імя Дана Балана, який є колегою Потапа у вокальному шоу «Голос країни». Артисти разом були тренерами на проекті.

«Він далеко не… За нього відповідаю!», – із впевненістю зауважив Потапенко.

Полякова додала, що представникам нетрадиційної орієнтації потрібно без остраху оголошувати про свої вподобання, а аудиторії потрібно приймати людей із їх особливостями.

«Кожна людина має бути вільною у віросповіданні, виборі політичної позиції та орієнтації. Мені б хотілося, щоб у нашій країні склалися такі умови, щоб цим людям не доводилося ховатися», – заявила Полякова.

Новини, інтерв’ю, цікаві історії ти знайдеш на сайті Одна хвилина.

Подписывайтесь на YouTube канал Одна минута
– Чужі гроші пахнуть! Скільки Кароль, Винник та Галкін заробляють за один день

Поділитися статтею