Холостяк розсекретив подробиці майбутнього весілля

Author name 27 Травня 2020 в 22:05

Поділитися статтею

Нікіта Добринін і Даша Квіткова
Нікіта Добринін і Даша Квіткова

Нікіта Добринін і Дарина Квіткова розписалися під час карантину. Наразі готуються до святкування.

Учасники дев’ятого сезону «Холостяка»  Нікіта Добринін та Дарина Квіткова нещодавно взяли шлюб. На церемонії було мінімум присутніх, розповіла пара в одному з інтерв’ю. Після розпису вони поїхали до мами Дарини відзначити одруження.

Традиційне святкування вони відклали на період, коли завершиться карантин. Наразі вони готуються до традиційних весільних гулянь.

«Нам не хочеться перетворювати весілля у повністю шоу-бізнесову вечірку. Для нас важливо, щоб зберігався теплий сімейний затишок», – повідомив колишній Холостяк.

Парі свого часу доводилося приховувати стосунки, оскільки вони не могли розголошувати про свій роман до телевізійного фіналу шоу «Холостяк». Їх таємним місцем зустрічі стала набережна.

«Коли ми ховалися, хотіли побути удвох і просто прогулятися як нормальна пара, ми одягали спортивні костюми, накидали капюшони і приїжджали сюди вночі. Брали каву і просто гуляли», – пригадала Квіткова.

Вони також зізналися, що, попри картинку ідеальної пари, у них теж трапляються сварки.

«Ми щиро говоримо про те, що ми теж сваримося. У нас є свої розборки, ми теж намагаємося виховувати один одного», – зазначив Нікіта.

Подписывайтесь на YouTube канал Одна минута
– Чужі гроші пахнуть! Скільки Кароль, Винник та Галкін заробляють за один день

Німіють руки і шумить у вухах? Негайно читайте про цей метод!

Поділитися статтею