Онкохвора Анастасія Заворотнюк померла: 53-річна зірка “Моя прекрасна няня” 5 років боролася з раком

Одна з найвідоміших російських актрис після 5 років змагання за власне життя відійшла у вічність. Подробиці та причини, чому не стало Анастасії Заворотнюк.

Відома російська актриса та справжня зірка російського шоубізнесу Анастасія Заворотнюк померла у лікарні після тривалої боротьби за власне життя. 5 років тому знаменитість почала боротьбу з онкологією. Втім, на жаль, попри всі сподівання близьких і шанувальників, не змогла повернутись до нормального життя.

Анастасія Заворотнюк померла

Про те, що знаменитої актриси не стало, повідомили її рідні на особистій сторінці зірки в соціальній мережі Інстаграм. У блозі Анастасії Заворотнюк сьогоднішнім ранком з’явився новий допис, в якому повідомили про те, що актриса “Моєї прекрасної няні” померла.

Відома російська актриса Анастасія Заворотнюк померла у віці 53 років від онкології
Відома російська актриса Анастасія Заворотнюк померла у віці 53 років від онкології

“Неможливо усвідомити та дуже складно підібрати потрібні слова. Сьогодні вночі після тривалої та тяжкої хвороби пішла з життя наша Настя”, – повідомили рідні Анастасії Заворотнюк на її особистій Інстаграм-сторінці.

Також у публікації близькі померлої актриси подякували кожному шанувальника та колегу Анастасії Заворотнюк, які вірили в її боротьбу та допомагали. За словами рідних, актриса завжди відчувала підтримку, і саме це допомогло їй протриматись протягом 5 років.

Відома російська актриса Анастасія Заворотнюк померла у віці 53 років від онкології
Відома російська актриса Анастасія Заворотнюк померла у віці 53 років від онкології

Рідні Анастасії Заворотнюк зазначили, що згодом повідомлять, де та коли пройде церемонія прощання з актрисою.

Нагадаємо, що 5 років тому, 2019, Анастасія Заворотнюк неочікувано зникла з публічного простору. Згодом стало відомо, що в актриси знайшли пухлину головного мозку. Протягом довгих років вона боролась за життя, втім, на жаль, виграти у цьому поєдинку не змогла.

Популярне

Схожі статті

Біла сукня їй так личить, але коштує чимало: Тіна Кароль зізналась, скільки заплатила за сценічне вбрання

Тіна Кароль, відома українська співачка та поп-діва, завжди вражає своїх шанувальників не тільки неймовірним голосом, а й бездоганним стилем.

Чорним по червоному: що майстри зашифрували у вишиванці Олександра Усика, яку він одягнув перед боєм з Ф’юрі

У цій статті ми розкриємо таємниці, які майстрині вклали у вишиванку, що вдягнув Олександр Усик на зважування перед змаганням з Тайсоном Ф'юрі, та розшифруємо її символіку.

Повітряні пончики на молоці – м’які, пухкі та ароматні: як я зібрала навколо дверей чергу із сусідів

Сьогодні ми разом приготуємо неймовірно смачні, пухкі та ароматні пончики на молоці. Рецепт доступний для приготування вдома: легко швидко та смачно.