Юрій Горбунов розповів, за що не любить Київ

Author name 2 Червня 2020 в 07:06

Поділитися статтею

Під час першого приїзду до столиці у нього вкрали гроші.

День міста відзначили 31 травня у Києві. У цей день багато дописів зірок в Instagram стосувалися столиці. Вони публікували улюблені місця, згадували цікаві історії та розповідали, за що люблять місто.

Шоумен Юрій Горбунов також вирішив написати пост, присвячений Києву. Він поділився історією, як вперше приїхав підкорювати столицю. Артист зізнався, що це йому вдалося не відразу.

Тоді він приїхав вступати в інститут театрального мистецтва ім. Карпенко-Карого, але відразу на вокзалі у нього вкрали гроші. Він спробував знайти допомогу у гастрономі, але там його не зрозуміли, тому що Юрій розмовляв українською мовою.

Незважаючи на перше знайомство зі столицею, він зізнався, що любить це місто.

«Я закохався в це місто з першого погляду! Хоча в перший же день у мене з кишені на вокзалі витягли гроші, а у центральному гастрономі на мою українську мову відповіли — «Я вас не понимаю!». Це була столиця радянської України! Багато часу з того моменту пройшло. Столиця змінилася, але цей неймовірно захопливий дух, який я відчув тут вперше, живе зі мною завжди! А ще у Києві народилася моя дружина і мій син! Найдорожчі мої люди! Ну як тебе не любити!», – написав артист.

Подписывайтесь на YouTube канал Одна минута
– Чужі гроші пахнуть! Скільки Кароль, Винник та Галкін заробляють за один день

Поділитися статтею