Дочка президента перемогла у спортивних змаганнях

Author name 2 Червня 2020 в 20:06

Поділитися статтею

Віталіна Ющенко
Віталіна Ющенко

Віталіна Ющенко отримала статус «Найспортивніша мама».

Український меценат Тимофій Нагорний щороку у перший день літа проводить спортивні змагання. Турнір має назву «Найспортивніша мама». Участь у ньому беруть відомі українські матусі.

Цьогоріч серед учасниць була Віталіна Ющенко – донька третього Президента України Віктора Ющенка. Жінка – мама трьох дітей, які приїхали на змагання підтримати Віталіну. Крім того, за неї вболівали брат Андрій та його дружина Олеся.

За результатами трьох етапів Віталіні вдалося отримати перемогу та звання «Найспортивніша мама». Журі оцінювали техніку виконання та кількість виконаних вправ у таких категоріях: прес з м‘ячем, присідання зі штангою та віджимання від підлоги.

«Коли я йшла на ці змагання, то основною ціллю для мене було знати наскільки я в гарній спортивній формі, оскільки була майже річна підготовка з тренером, а під час карантину — тренувалась сама. Змагання показали, що з моєю формою все добре, але мені є ще до чого прагнути. Дякую Тимофію. Це одна з багатьох благородних та потрібних справ ,якими він займається», – розповіла Віталіна Ющенко.

Новини, інтерв’ю, цікаві історії ти знайдеш на сайті Одна хвилина.

Подписывайтесь на YouTube канал Одна минута
– Чужі гроші пахнуть! Скільки Кароль, Винник та Галкін заробляють за один день

Поділитися статтею