Не лише «Кріпосна». В яких серіалах та фільмах знімалася Ксенія Мішина

Author name 3 Червня 2020 в 06:06

Поділитися статтею

Ксенія Мішина
Ксенія Мішина

Ми зробили підбірку проектів за участі акторки.

Акторка Ксенія Мішина багатьом відома за роллю Лідії Шефер у серіалі «Кріпосна». Після виходу на екран цієї стрічки на акторку звернули увагу не лише глядачі, а й автори інших проектів. Дівчину запросили взяти участь у «Танцях з зірками», а невдовзі на екрани вийде шоу «Холостячка», в якому чоловіки будуть змагатися за серце Ксенії.

Ксенія Мішина також знімалася в інших серіалах та фільмах, де не менш талановито втілювала у життя образи своїх героїнь

«Підкидьок» – драматичний серіал, у якому Ксенія зіграла головну роль – дружину хірурга Риту Одинцову. У житті її чоловіка все налагоджено, але одного дня він знайомиться з  Алею.

Підкидьок

У серіалі «Не відпускай»  Мішина отримала роль подруги головної героїні Рити, в якої зіпсувалися стосунки з майбутнім чоловіком через нещасний випадок з рідним братом.

Не відпускай

У чотирьохсерійній історії «Ти тільки мій» вона зіграла Вероніку. Дівчина вийшла з в’язниці та прагне повернути свого сина, який виховується в прийомній сім’ї.

Ти тільки мій

У комедійній стрічці «Гола правда» глядачі, які звикли до драматичних ролей, побачили Ксенію у новому амплуа. Сюжет розгортається навколо компанії друзів, які у ході гри розкривають інтимні та курйозні історії свого життя.

Гола правда

 

Подписывайтесь на YouTube канал Одна минута
– Чужі гроші пахнуть! Скільки Кароль, Винник та Галкін заробляють за один день

Поділитися статтею