Дочка Сумської похвалилася апетитними формами після пологів

Старша донька Сумської нещодавно народила другу дитину.

Антоніна Паперна стала мамою вдруге 21 квітня. Батько новонародженого хлопчика – російський актор Володимир Яглич. Пара поки не розголошує ім’я сина. Втім щаслива мама активно публікує фото в соціальних мережах, де вона гуляє з дитячим візочком.

Також Антоніна намагається повернутися до форми, яка була у неї після пологів. Паперна зізнається, що це складний для неї процес. Однак, судячи з останніх фото, які акторка виклала в мережі, правильний режим дає позитивний результат.

На фото Антоніна позує на зеленому газоні в легкій сукні з яскравим принтом.

«Якось навіть не віриться, що вже можна сказати, ціла карантинна епоха добігає кінця. Нарешті літо в місті! Як же ми всі його чекали», – написала Паперна.

https://www.instagram.com/p/CBLQewPCVGn/

Схожі статті

Потап не відповів на ліричне відео Каменських: історія кохання від початку до кінця, який їм напророчили

Потап не відповів на ліричне відео, яке оприлюднила в Інстаграмі Настя Каменських. Невже зіркове подружжя дійсно знаходиться на межі розлучення і це все не плітки?

Беру жменю фаршу та четвертинку капустини: готую на вечерю котлети з капустою, які не схожі на голубці

Набридли звичайні котлети, а готувати вечерю потрібно? Новий рецепт курячих котлет з капустою, які не мають нічого спільного з голубцями, точно внесуть різноманітність у ваш раціон.

Tayanna пригадала тата свого сина, який покинув родину заради Ані Лорак: “У нас тато як підлітний птах”

Співачки Tayanna й Ані Лорак мали одного чоловіка на двох. Перша навіть спромоглася народити Єгору Глєбу сина. Чи спілкується нащадок зі своїм біологічним батьком?