Сергій Притула прокоментував рішення Вакарчука скласти мандат

Author name 15 Червня 2020 в 09:06

Поділитися статтею

Сергій Притула
Сергій Притула

Шоумен вважає, що Святослав виконав свої завдання.

Популярний ведучий Сергій Притула на своїй сторінці у Facebook розповів, як ставиться до того, що Святослав Вакарчук покидає Верховну Раду. На його думку, Вакарчук виконав свої передвиборчі обіцянки, тому може скласти мандат.

«Перед виборами Святослав сказав журналістам: «Моя мета – привести до влади професіоналів, для яких державні інтереси й справедливість – понад усе». І виконав свою обіцянку. Завів у парламент невелику, але досить професійну команду», – написав Сергій.

Він підкреслив, що депутати від партії «Голос» – професійні люди, які відрізняються від класичних політиків.

«За час перебування в парламенті депутати з фракції “Голосу” не зашкварились, не стали тушками, не замовляли повій під час робочого дня, не обіцяли подати воду до Криму, щоб спростити життя окупантам, і не рекомендували пенсіонерам продавати собак, щоб оплатити комуналку», – зазначив Притула.

Він вважає, що партія «Голос», лідером якої був Святослав Вакарчук, намагається змінити українську політику, і поки її членам це вдається.

Притула з "Голосом": ведучий йде на вибори з Вакарчуком - BBC News ...

«Я розумію, що всі в Україні звикли до іменних блоків, партій влади, які припиняють своє існування, або суттєво втрачають позиції, як тільки змінюється президент і приходять чергові вибори. Але “Голос” намагається задати інший стандарт політики – це не про особу, це про принципи й про наполегливість. Партія буде і надалі залучати до української політики гідних, рішучих, потужних людей», – додав артист.

Подписывайтесь на YouTube канал Одна минута
– Чужі гроші пахнуть! Скільки Кароль, Винник та Галкін заробляють за один день

Поділитися статтею