Чекає на братика або сестричку. Світлана Тарабарова оприлюднила ніжне фото з сином

Author name 19 Червня 2020 в 07:06

Поділитися статтею

Тарабарова показала доньку, яка тільки недавно з'явилася - щаслива до нестями
Тарабарова показала доньку, яка тільки недавно з’явилася – щаслива до нестями

Співачка також запитала у шанувальників, як підготувати старшу дитину до поповнення у сім’ї.

Українська співачка Світлана Тарабарова готується до народження другої дитини. Вона разом із чоловіком виховує сина Івана. Стать другого малюка зірка тримає у секреті.

Нещодавно артистка опублікувала нове фото на своїй сторінці в Instagram. На чорно-білому знімку Світлана позує разом із сином. Іван допитливо оглядає живіт матусі. Варто зауважити, що така картина виглядає дуже зворушливо.

Під світлинами зірка поцікавилася у підписників, які вже мають кількох дітей, як підготувати Івана до появи малюка. Тарабарова зізналася, що переживає, як правильно розділити увагу між двома дітьми, щоб не викликати ревнощів.

«Я знаю, серед моїх друзів тут є мами, батьки, які вже мають такий досвід. Мені дуже потрібні ваші поради, лайфхаки, як підготувати Івана з мінімальним стресом ( я розумію, що це певний стрес для дитини ). Знаю вже багато історій від знайомих, коли у старших дітей з‘являються ревнощі, починаються психологічні проблеми .. ми би максимально хотіли уникнути цього, адже Іван ще такий манюнь», – написала Світлана.

Подписывайтесь на YouTube канал Одна минута
– Чужі гроші пахнуть! Скільки Кароль, Винник та Галкін заробляють за один день

Поділитися статтею