Батько Жанни Фріске розповів, як Дмитро Шепелєв знущався над співачкою під час хвороби

Author name 3 Жовтня 2020 в 17:10

Поділитися статтею

Дмитро Шепелєв і Жанна Фріске
Дмитро Шепелєв і Жанна Фріске

За словами батька Фріске, його хвора дочка сама відмовлялася від візитів чоловіка Дмитра Шепелєва, коли дізналася, який він насправді.

У недавньому інтерв’ю Ксенії Собчак Лера Кудрявцева, яка раніше тісно спілкувалася з Жанною Фріске, розповіла, що зненавиділа Дмитра Шепелєва після того, як дізналася, як він знущався над хворию Жанною, коли та ще була жива. Це підтвердив і батько Фріске Володимир Копилов. За його словами, Шепелев неодноразово говорив Жанні, що вона стала некрасивою і більше нікому не потрібна. Більш того, за словами Володимира, Шепелев питав у лікарів, чи зможе Фріске повернутися в ту форму, в якій знаходилася до хвороби. Після того, як йому дали негативну відповідь, він перестав навіть заходити в кімнату до дружини.

Дмитро Шепелєв і Жанна Фріске

Нагадаємо, після смерті Жанни Фріске батьки співачки почали судиться з її чоловіком Дмитром Шепелєвим. Їм вдалося відсудити у Шепелєва 7 мільйонів рублів, які були зібрані благодійним фондом для лікування Фріске. Відомо, що батьки Жанни також мають намір відсудити у Дмитра і будинок, який він нібито незаконно переоформив на себе після смерті артистки.

Подписывайтесь на YouTube канал Одна минута
– Чужі гроші пахнуть! Скільки Кароль, Винник та Галкін заробляють за один день

Поділитися статтею