Поки Ляйсан Утяшева не бачить: Одружений Павло Воля розважався з 16-річною Ескортниці

Author name 17 Жовтня 2020 в 13:10

Поділитися статтею

Скандал в російському шоу-бізі
Скандал в російському шоу-бізі

Ще не закінчилися пристрасті по Тарзану з Королевою, як в російському шоу-бізі новий скандал – зразкового сім’янина Павла Волю зловили з двома ескортницями, однією з яких нещодавно виповнилося 16 років.

Шоумен, резидент Камеді Клаб, відомий комік Павло Воля в 2012 році одружився з гімнасткою, чемпіонкою Європи Ляйсан Утяшевою, за якої довго і красиво залицявся. У них народилися двоє дітей: сину Роберту 7 років, доньці Софії – 5.

Павло Воля і Ляйсан Утяшева втратили право називатися ідеальною сім'єю
Павло Воля і Ляйсан Утяшева втратили право називатися ідеальною сім’єю

https://youtu.be/_EvJm01AvKk

Пара постійно показувала свою любов і безхмарні відносини, Павло невпинно в своєму Інстаграмі зізнавався дружині в коханні, задаровував її цінними подарунками, якими Ляйсан щасливо хвалилася.

Сім'я Волі і Утяшевой відпочинку
Сім’я Волі і Утяшевої на відпочинку

А тут така оказія!

П’яного в мотлох “зразкового” чоловіка сфотографували в ресторані в компанії двох дівчат зі зниженою соціальною відповідальністю, але елітного рівня – так званих ескортниць.

Дві супутниці Павла Воли в ресторані
Дві супутниці Павла Воли в ресторані

Причому, одна з них – відома Даша Іванова, яку в московській тусовці знають під кличками “Малолєтка” і “Арабська давалка”. А це тому, що дівчині всього 16 років, а ще вона спеціалізується на багатих клієнтах з Арабських Еміратів.

Очевидно, їй не дає спокою слава (а більше – доходи) найдорожчої ескорниці світу Яни Орфеевой з Києва (читайте про неї тут і дивіться в відео в кінці статті).

Дарья Иванова
Дар’я Іванова

Але арабські шейхи малоліток тепер не беруть в гареми – підсудна справа. Тому Івановій доведеться чекати свого зоряного часу ще майже два роки.

Ну, якщо на той час вона ще когось буде цікавити.

Лялечка Даша Іванова в той самому ресторані, де до неї підсів Павло Воля
Лялечка Даша Іванова

Юна, безсумнівно дуже красива, дівчина відразу стрибнула дуже високо. І зараз зрозуміла, яку фатальну помилку зробила, виставивши в свій Інстаграм фото п’яного Волі з провокативним підписом “І як все закінчилося”

Павло Воля
Павло Воля

Очевидно, що вона отримала конкретний посил – чи то від шоумена, чи то від його дружини, але дівчина різко дала задній хід: вона просто прийняла за знаменитість якусь іншу людини.

Даша Іванова
Даша Іванова, 16 років

Але, швидше за все, просто так це не закінчиться – соплячка зазіхнула на святе – ідеальну російську родину, втіленням якої і були Ляйсан Утяшева і Павло Воля, хоча вони тепер живуть в Іспанії, а в Росії просто заробляють.

Але у них є особняк в Підмосков’ї, в Коломенському, який і показують російській публіці. У них є ще один особняк на Новоризькому шосе.

https://youtu.be/nRCOeuFj9xc

 

Тепер дівчиною Дашею Іванової та її батьками зайнялася ювенальна поліція, так як ескорт-послуги Даша стала надавати більше року назад, а тоді їй ще не було 15 років.

https://youtu.be/bW0k3fEQsKQ

Подписывайтесь на YouTube канал Одна минута
– Чужі гроші пахнуть! Скільки Кароль, Винник та Галкін заробляють за один день

Поділитися статтею