Померлі актори культових фільмів “Брат ” і “Брат-2 ” – кажуть про прокляття

Author name 4 Листопада 2020 в 04:11

Поділитися статтею

Сергій Бодров у фільмі  "Брат "
Сергій Бодров у фільмі "Брат "

Прем’єра фільму режисера Олексія Балабанова “Брат ” відбулася в 1997 році. Друга частина “Брат-2 ” вийшла на екрани через 3 роки. Обидві стрічки стали культовими.

Минуло 23 роки з моменту виходу першої частини дилогії. Картина стала настільки популярною, що була включена в список 100 кращих російських кінострічок 20-го століття. Фільм перевели на 30 мов, культовим він став не тільки в країнах колишнього СРСР, а й в США, Мексиці, Японії, Бразилії.

Багато акторів за ці роки пішли з життя і більшість померли не своєю смертю. Есктресенси навіть говорять, що творці картини були прокляті. Наскільки це правда, не нам судити. А ось факти говорять самі за себе.

Олексій Балабанов

Олексій Балабанов
Олексій Балабанов

Режисер Олексій Балабанов помер дуже несподівано у віці 54 року. Це сталося 18 травня 2013 року. У нього просто зупинилося серце, хоча до цього він ніколи не желовался і вважав себе повністю здоровою людиною.

Сергій Бодров

Сергій Бодров
Сергій Бодров

25-річний актор зіграв гравную роль в цій кримінальній драмі, що принесло йому нечувану популярність і любов народу. Через 5 років Сергій всместе з усією знімальною групою його картини “Зв’язковий ” загинув в Кармадонській ущелині від сходу льодовика. Тіла їх до цих пір не знайдені.

Віталій Матвєєв

Віталій Матвєєв
Віталій Матвєєв

Відомий актор, який знявся в більш ніж 50 картинах (популярність йому приніс фільм про батька Махна), у фільмі “Брат ” зіграв епізодичну роль старого, у якого Данила Багров купив рушницю. Помер Матвєєв в 2010 році, 2 жовтня. Хоча на той час чоловікові було 74 роки, його смерть теж здалася дивною – він позкользнулся, впав і вдарився головою. Потім сам прийшов додому і помер.

Андрій Краско

Андрій Краско
Андрій Краско

Популярний і улюблений публікою актор зіграв роль господаря квартири, в якій засіли брати Багрова. Помер актор прямо на знімальному майданчику фільму “Ліквідація ” 4 червня 2006 року, всі сцени з ним довелося перезнімати, а роль Фіми Петрова дісталася Сергію Маковецькому. Причина смерті Краско – серцева недостатність, йому було всього 48 років.

Сергій Ісавнін

Сергій Ісавнін
Сергій Ісавнін

Він зіграв епізодичну роль кондуктора в трамваї. Помер у віці 40 років, в перших числах червня 2001 року в лікарні. Передбачувана причина смерті – лікарська помилка, але конкретно нічого невідомо, як і те, де похований актор, що зіграли в 11 фільмах.

Олексій Полуян

Олексій Полуян
Олексій Полуян

У фільмі “Брат ” він зіграв роль кілера на прізвисько Кріт, а ще – повністю озвучив роль Сухорукова – брата Данила Багрова. За свою кар’єру Олексій знявся в 27 картинах. Помер 8 січня 2010 року в віці 44 року. У нього теж несподівано зупинилося серце.

Ігор Шибанов

Ігор Шибанов
Ігор Шибанов

У фільмі йому дсталась роль міліціонера Миколаєва. Помер 20 вересня 2019 року в віці 75 років, він був за кермом авто і у нього по дорозі зупинилося серце.

З акторів другій частині “Брат-2 ” з життя пішов тільки Сергій Бодров, інші живі, в тому числі і всі американські актори.

https://youtu.be/G-FwcGjUh2Q

 

Подписывайтесь на YouTube канал Одна минута
– Чужі гроші пахнуть! Скільки Кароль, Винник та Галкін заробляють за один день

Поділитися статтею