55-річна Таїсія Повалій похвалилася моложавим обличчям: хірург гарненько попрацював

Author name 4 Листопада 2020 в 16:11

Поділитися статтею

Таїсія Повалій
Таїсія Повалій

Відома українська співачка Таїсія Повалій похвалилася своїм моложавим видом. Артистка знає, як в 55 виглядати не старше 30.

Як і багато вітчизняних артистів, героїня нашої сьогоднішньої статті давно не влаштовувала концерти. Виною всьому пандемія коронавірусу, адже через карантинні обмеження дозволено проведення виступів тільки в наполовину заповнених залах, та й то не скрізь.

Незважаючи на це, виконавиця хіта «Отпусти меня» проводить час з користю. Зараз Таїсія зайнята записом нового альбому, про що свідчить її останній пост в Instagram.

Не можна не відзначити, як прекрасно Повалій виглядає — її ідеальний колір обличчя і пухкі рожеві губи привели шанувальників в справжнє захоплення. Ось що вони пишуть в коментарях:

  • «Ви прекрасна»;
  • «Чекаємо на альбом!»;
  • «Краща без сумнівів»;
  • «Справжня леді, не те що ваша землячка Наташа Корольова — одні плітки та інтриги…»;
  • «Надзвичайна жінка»;
  • «Ви зовсім з роками не змінюєтеся».
Комментарии пользователей Instagram
Коментарі користувачів Instagram

Варто сказати, що не старіти Таїсії допомагають уколи краси і пластична хірургія. Звичайно, багато хто критикує її невгамовне бажання зберегти молодість, проте співачка не відповідає на подібні випади в свою сторону і продовжує удосконалюватися далі.

До того ж армія шанувальників завжди перекриває негатив від злостивців, регулярно обсипаючи зірку горою компліментів. Що, як не любов публіки, сильніше надихає на нові звершення?

Таисия Повалий
Таїсія Повалій

До речі, одного разу Повалій так сильно обколола себе, що ледь не втратила голос:

«Співала пісню і відчуваю, що високі ноти взяти не можу — тримає шия. Роки йдуть, хочеться, щоб зморшок було поменше. Стала вдаватися до уколів ботокса, щоб виглядати молодше, але треба знати міру», — зізналася вона в одному зі своїх інтерв’ю.

Подписывайтесь на YouTube канал Одна минута
– Чужі гроші пахнуть! Скільки Кароль, Винник та Галкін заробляють за один день

Поділитися статтею