Як виглядали в шкільні роки українські знаменитості: Олег Винник, Потап, Тіна Кароль та інші

Author name 24 Листопада 2020 в 16:11

Поділитися статтею

Як виглядали українські знаменитості в дитинстві
Як виглядали українські знаменитості в дитинстві

Змінилися до невпізнання або всього лише трохи подорослішали? Сьогодні ми вам покажемо, як виглядали зірки української естради в дитинстві.

Олег Винник

Олег Винник в дитинстві
Олег Винник в дитинстві

Ще в дитинстві Олег Винник підкорював серця всіх жінок навколо. Він був дуже харизматичним і талановитим хлопчиком. У шкільні роки Олег навчився грати на електрогітарі і виступав в якості гітариста місцевої групи.

Настя Каменських

Настя Каменських в дитинстві
Настя Каменських в дитинстві

Настя Каменських народилася у творчій родині. Тому і не дивно, що вже з дитинства вона займалася музикою і танцями. У 15 років дівчина закінчила музичне училище по класу фортепіано, а 8 років свого життя Настя присвятила балету.

Тіна Кароль

Тіна Кароль в дитинстві
Тіна Кароль в дитинстві

Тіна Кароль вже в дитинстві була справжньою красунею. Тіна народилася в Росії, в Магаданській області, а в віці 7 років дівчинка разом з батьками переїхала на батьківщину матері – Івано-Франківськ. Кароль з дитинства займалася музикою: ходила в музичну школу по класу фортепіано і займалася вокалом.

Надя Дорофєєва

Надя Дорофєєва в дитинстві
Надя Дорофєєва в дитинстві

Надя Дорофєєва з дитинства була дуже талановитою і харизматичною. Будучи школяркою, Дорофєєва встигала добре вчитися, відвідувати музичну школу і танцювальну студію.

Потап

Потап в дитинстві
Потап в дитинстві

Потап в шкільні роки захоплювався спортом, а саме водним поло. Майбутній артист навіть хотів присвятити своє життя спорту. Але в студентські роки Потап почав захоплюватися музикою, писати пісні і виступати. Спочатку ця діяльність не приносила Потапу грошей, але все ж він вирішив присвятити себе шоу-бізнесу і незабаром це дало свої результати.

Подписывайтесь на YouTube канал Одна минута
– Чужі гроші пахнуть! Скільки Кароль, Винник та Галкін заробляють за один день

Поділитися статтею