Камалія з Мохаммадом Захуром після обстеження повернулися в Україну і похвалили нашу медицину

Author name 9 Листопада 2020 в 08:11

Поділитися статтею

Камалія з чоловіком
Камалія з чоловіком

У вересні-жовтні співачка Камалія і вся її родина перехворіли Ковід-19, чоловік Моххамад і мама у важкій формі. Наслідки відчуваються досі.

Про те, як протікала хвороба і йшло лікування, Камалія докладно розповідала в своєму Інстаграмі в рубриці “Коронавірус. Факти, а не страшилки”. По співачці видно було, що їй дійсно погано, а чоловік навіть потрапив до лікарні під апарат подачі кисню через проблеми з диханням і важкою пневмонією.

Камалія під час хвороби
Камалія під час хвороби

Співачка зазначала високий професіоналізм українських медиків, навіть залучила свого лікаря Бориса Бриля до своїх прямих ефірів.

 ""

Після лікування і негативних тестів на коронавірус все ж у перехворілих відчувалися залишкові явища в організмах і чоловік Моххамад наполіг, щоб вони полетіли до Німеччини на обстеження. Камалія і звідти вела докладний звіт, які аналізи їм проводили і що призначали.

Вчора ввечері пара повернулася в Україну. Вони задоволені, зі здоров’ям буде все в порядку. Співачка закликала українців берегти себе і приділяти увагу своєму здоров’ю до виникнення проблеми – це простіше і дешевше, ніж лікуватися.

Камалія з чоловіком по поверненню в Україну
Камалія з чоловіком по поверненню в Україну

Тут Камалія показує, як її обстежили по якійсь китайській методиці.

https://www.instagram.com/tv/CHM_Or6HrlN/?utm_source=ig_web_copy_link

Подписывайтесь на YouTube канал Одна минута
– Чужі гроші пахнуть! Скільки Кароль, Винник та Галкін заробляють за один день

Поділитися статтею