Як зараз виглядає син померлої Жанни Фріске: Він більше схожий на матір або батька Дмитра Шепелєва? (ФОТО)

Author name 10 Листопада 2020 в 20:11

Поділитися статтею

Жанна Фріске і її син Платон
Жанна Фріске і її син Платон

Маленький син Жанни Фріске і Дмитра Шепелєва Платон вже сім років живе з татом.

Через конфлікти з батьками Жанни, Дмитро вирішив зовсім захистити дитину від спілкування з ними. Сам Шепелев конфлікт не коментує, а ось батьки Жанни, а особливо батько Володимир Борисович, дуже обурений. Він стверджує, що Дмитро Шепелєв забрав всі гроші з фонду, які благодійні організації зібрали на лікування Жанни ще при її житті. Суд, який займався цією справою, змусив Шепелєва повернути частину грошей. Зараз Володимир Борисович знову судиться з вдівцем своєї дочки і відомим телеведучим в надії відсудити у нього ще й будинок.

Син Жанни Фріске росте милим хлопчиком, який постійно променисто посміхається

Ще 2 роки тому Шепелєв активно публікував знімки хлопчика, але потім вирішив, що син не готовий до публічності. Тому вирішив зайвий раз не показувати його обличчя в Інстаграм-блозі, проте часто звертається до шанувальників з питанням що робити в тій чи іншій ситуації.

https://www.instagram.com/p/CEi0SCkgEJi/

Шанувальники переживають – судячи з того, що про Шепелєва говорила подруга Жанни Ольга Орлова, він може грубо поводитися з дитиною, не дозволяти йому спілкуватися з друзями або навіть не пускати до школи.

Подписывайтесь на YouTube канал Одна минута
– Чужі гроші пахнуть! Скільки Кароль, Винник та Галкін заробляють за один день

Поділитися статтею