Як виглядають син і дочка Тіни Канделакі з “Найрозумніший”? Повна протилежність мами

Author name 11 Листопада 2020 в 21:11

Поділитися статтею

Тіна Канделакі та її діти
Тіна Канделакі та її діти

Тіна Канделакі колись була однією з найвідоміших телеведучих країни, проте потім пішла в власний бізнес і стала рідше з’являтися на публіці.

Але в перервах між зйомками і веденням бізнесу, прудка Тіна Канделакі навіть встигала займатися сім’єю. Зараз у журналістки є двадцятирічна дочка Меланія і вісімнадцятирічний син Леонтій. Всі вони від одного чоловіка – Андрія Кондрахіна. З Андрієм Тіна офіційно була одружена з 1998 року до 2010 року.

Як виглядає син Тіни Канделакі?

Як виглядає син Тіни Канделакі
Як виглядає син Тіни Канделакі

Синові зараз всього 18, але він вже виглядає мужньо і по-дорослому. Він займається творчістю, пише нові пісні і музику під них. Мама таке творче захоплення сина схвалює з побоюванням, адже впевнена – музика не принесе йому грошей для життя. І хотіла б, щоб він займався чимось, пов’язаним з підприємницькою діяльністю або міжнародними відносинами.

https://www.instagram.com/p/B4C2oZho7vU/

Як виглядає дочка Тіни Канделакі?

Як виглядає дочка Тіни Канделакі
Як виглядає дочка Тіни Канделакі

Меланії 20 років, і вона теж виглядає старше за свій вік. Шанувальники Тіни впевнені – дочка – повна копія своєї зоряної і багатою мами.

Меланія, як і більшість дівчат її віку, активно спілкується в соціальних мережах. Там вона демонструє свої фото, адже хоче стати відомою в Росії і в світі моделлю.

Подписывайтесь на YouTube канал Одна минута
– Чужі гроші пахнуть! Скільки Кароль, Винник та Галкін заробляють за один день

Поділитися статтею