Труси зажувало в щілину, видно під короткою спідницею. Довгонога Леся Никитюк знову відзначилася

Author name 11 Листопада 2020 в 23:11

Поділитися статтею

Красуня Леся Никитюк показала себе в міні спідниці чорного кольору - знає толк в моді, позує як модель
Красуня Леся Никитюк показала себе в міні спідниці чорного кольору – знає толк в моді, позує як модель

Красива телеведуча Леся Никитюк не приховує свої принади, які приносять їй впевненість в собі і аудиторію шанувальників.

Нещодавно вона показала фото в зухвалої чорній шкіряній спідниці. Також вона одягла короткий чорний топ, під яким злегка видно її плоский животик.

https://www.instagram.com/p/CHYMpRjBp2a/?igshid=1316xed5bops

На новому фото Лесі Никитюк позує так, ніби шукає собі чоловіка

Шанувальники давно помітили – Леся Іванівна Никитюк вже в тому віці, коли пора задуматися про сім’ю та дітей. Про це свідчить і її поведінку. То вона до Притулі притискається, то до Григорія Чапкісу. І це при тому, що в обох є сім’я і діти.

Якщо проаналізувати Інстаграм артистки, то складається враження, що вона дуже зухвала і смілива, раз викладає такі фото. Там у неї і неприкриті ноги, то вони і зовсім розставлені в різні боки.

Офіційно Леся Никитюк не показують своїх женихів на сцені. Іноді їй приписували романи з колегами, особливо за часів роботи в шоу “Хто проти блондинок? ” І в “Орел і решка “. Також підозрювали, що Никитюк зустрічається з Богданом Богдановичем – водієм в проекті “Ле Маршрутка “.

Варто також додати, що Леся Никитюк взагалі починала з самих низів пробиватися на естраду, і в одному зі своїх інтерв’ю розповідала, що колись приносила каву Насті Каменських.

Подписывайтесь на YouTube канал Одна минута
– Чужі гроші пахнуть! Скільки Кароль, Винник та Галкін заробляють за один день

Поділитися статтею