Стас Михайлов знову змінився до невпізнання – тільки подивіться на ці фото

Author name 12 Листопада 2020 в 17:11

Поділитися статтею

Стас Михайлов помітно помолодшав - дружина Інна похвалилася  "новим" чоловіком
Стас Михайлов помітно помолодшав – дружина Інна похвалилася "новим" чоловіком

Російський улюбленець жінок, а особливо в статусі “розведені “, Стас Михайлов, після повернення з відпустки помітно змінився.

Зараз артист впевнений, що його образ мачо з квадратної борідкою уже порядком приївся, і намагається піти від цього образу. Але чомусь не виходить. Дружина Михайлова Інна поділилася тим, як співак виглядає зараз, і що ж в ньому змінилося. У Мережі кадр викликав хвилю обговорень і непорозуміння, адже багато хто навіть не впізнали Михайлова на фото. Подумали, що поруч з Інною якийсь її молодий коханець або відомий голлівудський актор. Хоча, як виявилося, все набагато простіше і це Стас – улюбленець мільйонної публіки і виконавець пісні “Все для тебе! “.

Тепер Стаса Михайлова часто порівнюють з Робертом Дауні-молодшим

Окуляри йому явно йдуть, погодьтеся?

Стас Михайлов фото 2020
Стас Михайлов фото 2020

Шанувальники відзначають, що ці трансформації допомогли йому помолодіти років на п’ять, освіжити свій образ і знайти більше фанатів серед цільової аудиторії молоді. Стасу Михайлову його перевтілення дуже подобаються. Він готовий мінятися далі, щоб нарешті вийти з того образу, в який він увігнав себе багаторічними виступами.

Подписывайтесь на YouTube канал Одна минута
– Чужі гроші пахнуть! Скільки Кароль, Винник та Галкін заробляють за один день

Поділитися статтею