Розпатланий Олег Винник похвалився своїми чоловічими досягненнями: “Дві секунди “

Author name 14 Листопада 2020 в 12:11

Поділитися статтею

Олег Винник опублікував нове фото
Олег Винник опублікував нове фото

Підкорювач жіночих сердець опублікував нове фото в чорно-білих тонах на своїй сторінці в Instagram. Що Олег Винник написав під фото – читайте далі.

Підкорювач сердець “вовчиць”, поки скасував всі свої концерти, вирішив зайнятися Інстаграм-блогом, куди виклав нове фото. На фото можна побачити, що кепка і маска на грудях з магазину брендованої продукції Олег Винник-шоп.

Під фото співак розмірковує: “Останнім часом часто чую фразу “Світ вже не буде колишнім”. Колишнім, це яким? .. Ми ніколи не будемо такими, якими були дві секунди тому. Головне прагнути змінюватися на краще, тоді і світ навколо нас зміниться”.

https://www.instagram.com/p/CHiH0fiFyqK/

Олег Винник – відомий український співак, композитор і автор пісень. Завдяки своїй харизмі та пісням заробив не тільки популярність мільйонів жінок, але і мільйонні гонорари та статус найбільш високооплачуваного артиста в Україні за 2019 рік, в журналі Forbes вийшла стаття про те, як він заробив свій капітал.

Крім концертів, Олег Винник бере участь в різних шоу. До прімерув парі з Оленою Шоптенко він брав участь в проекті “Танці з зірками”, але залишив шоу через те, що захворів коронавірусом.

Нагадаємо, що співакові приписують роман з бек-вокалісткою Таюне. Дівчина часто публікує з ним фотографії в соцмережах. Однак офіційного підтвердження цьому пара так і не давала.

Подписывайтесь на YouTube канал Одна минута
– Чужі гроші пахнуть! Скільки Кароль, Винник та Галкін заробляють за один день

Поділитися статтею