Батько Тіни Кароль – копія Дан Балан: в Мережі з’явилося архівне фото батьків артистки, яке приголомшило публіку

Author name 19 Листопада 2020 в 18:11

Поділитися статтею

Батько Тіни Кароль дуже схожий на Дана Балана
Батько Тіни Кароль дуже схожий на Дана Балана

У Мережі з’явилося дитяче фото Тіни Кароль в колі сім’ї. Шанувальники співачки були здивовані тим, що її батько неймовірно схожий на молдавського виконавця Дана Балана.

Героїня нашої сьогоднішньої статті є активним користувачем соціальних мереж. Інстаграм співачки налічує 1,7 мільйона підписників, які ретельно стежать за життям свого кумира. Крім офіційної сторінки існують безліч фан-акаунтів Тіни Кароль, створені її фанатами.

На одній з таких фан-сторінок Тіни Кароль в Інстаграмі з’явилося архівне фото маленької Тіни разом зі своїми батьками і братом. На фото мама артистки сиділа на стільці, а всі інші члени сім’ї стояли навколо неї.

Шанувальники Тіни відразу ж почали коментувати фото і багато хто відзначив, що батько Тіни Григорій дуже схожий на молдавського співака Дана Балана, з яким Кароль довгий час приписують роман. «Можна подумати, що це тато Дана», «Папа схожий на Дана», «він точно не батько Балана?», – міркують користувачі Мережі.

Нагадаємо, Тіна Кароль в одному з інтерв’ю зізналася, що майже не спілкується зі своїми батьками, хоча вже давно перевезла їх до Києва. Співачка пояснює це тим, що у них різний світогляд. За словами Тіни, з ріднею вона бачиться на Різдво, Великдень і мамин день народження.

Подписывайтесь на YouTube канал Одна минута
– Чужі гроші пахнуть! Скільки Кароль, Винник та Галкін заробляють за один день

Поділитися статтею