Вагітна другою дитиною Катерина Осадча сховала округлий живіт за широким брючним костюмом

Author name 20 Листопада 2020 в 22:11

Поділитися статтею

Юрій Горбунов та Катерина Осадча
Юрій Горбунов та Катерина Осадча

Зоряна дружина Юрія Горбунова Катерина Осадча заявилася в широкому брючному костюмі, під яким добре простежується її округлий живіт.

Будучи неуважною, ці фотографії сама телеведуча опублікувала в Інстаграм, ніж породила бурю обговорень на адресу свого майбутнього поповнення. На фото Осадча відвідала форум Кріейтів Юкрейн 2020. Туди дружина Юрія Горбунова наділу кремовий костюм, де штани-кльош і лише злегка приталений піджак.

https://www.instagram.com/p/CHx4WU7BH-N/

Юрій Горбунов та Катерина Осадча чекають поповнення

На одному з останніх інтерв’ю Горбунов розповів, що вони з Катериною Не проти другого спільну дитину. Адже їхнє перше чадо Ваня вже підріс, і вони цілком би впоралися з ще одним малюком. Однак коли саме він відправить дружину в декрет – поки невідомо.

Адже шпалери батьки зайняті в проектах, і не хочуть надовго залишати своє дітище. Тим часом маленький Ваня вже щосили чекає сестричку або братика.

Нагадаємо, Юрій Горбунов та Катерина Осадча познайомилися на телеканалі 1 + 1 та таємно від усіх почали зустрічатися. Про свої стосунки оголосили вже ближче до народження дитини, коли приховувати живіт виявилося практично нереальним.

Подписывайтесь на YouTube канал Одна минута
– Чужі гроші пахнуть! Скільки Кароль, Винник та Галкін заробляють за один день

Поділитися статтею