Як зараз виглядає зірка «Не родись красивой» Неллі Уварова: ні окулярів, ні брекетів і короткострижена

Зірка телесеріалу «Не родись красивой» вже давним-давно позбулася образу секретарки в окулярах, з брекетами і косичками. Давайте подивимося, як зараз виглядає Неллі Уварова.

Популярність і затребуваність в кіно героїні нашої сьогоднішньої статті принесла саме роль Каті Пушкарьової. У 2005 році на екрани вийшов серіал-мелодрама, в центрі сюжету якої опинилася скромна дівчина, що безнадійно закохалася в свого начальника Андрія.

Кадр из сериала «Не родись красивой»
Кадр із серіалу «Не родись вродливою»

Уварова ідеально втілила її образ, але його заручницею вона не стала. З тих пір артистка з’явилася в десятках нових кінороботах, також вона часто і досить успішно грає на сцені театру.

Нелли Уварова сейчас
Неллі Уварова зараз

Зараз Неллі 40, вона щаслива дружина свого колеги актора Олександра Гришина і мама двох дітей — 9-річної дочки Ії (Ія) та 4-річного сина Ігнатія. Що стосується іміджу, то знаменитість любить яскравий макіяж і короткі стрижки.

Нелли Уварова с мужем Александром Гришиным
Неллі Уварова з чоловіком Олександром Гришиним

Не можна не сказати, що актриса нечасто з’являється на публічних заходах і зовсім не веде соціальні мережі. Однак в недавньому інтерв’ю Федору Бондарчуку вона розповіла, що вже замислюється над тим, щоб все-таки стати користувачем мереж.

Нелли Уварова с мужем и детьми
Неллі Уварова з чоловіком і дітьми

По-перше, цього вимагає специфіка роботи, а по-друге, Уварова зрозуміла, що їй є про що розповісти. При цьому вона помітила, що ніяких подробиць особистого, сімейного життя, рецептів і секретів краси від неї годі й чекати, якщо сторінка в Instagram все ж таки з’явиться.

Популярне

Схожі статті

Як змінювалася з роками Джамала: від незграбного підлітка з гострим поглядом до розкішної світової поп-діви

Шлях Джамали від худорлявої дівчинки з гострим поглядом до розкішної світової поп-діви є яскравим прикладом постійного розвитку, самовдосконалення та незламної віри в себе.

Вік живи, вік учись: так швидко оселедець я ще не чистила. Ніяких секретів, усе максимально елементарно

Для того, аби приготувати смачний салат чи будь-яку іншу закуску до свого столу на основі риби, для початку її потрібно якісно почистити. Розповідаємо, як це зробити.

У білосніжному костюмі з вишивкою: Олександр Усик приголомшив стильним образом перед поєдинком з британцем

Український боксер Олександр Усик приголомшив публіку костюмом з чорною вишивкою, який одягнув на пресконференцію перед поєдинком з Тайсоном Ф'юрі.