Володимир Зеленський показав своїх батьків: як виглядають тато і мама глави держави?

Author name 26 Листопада 2020 в 22:11

Поділитися статтею

Володимир Зеленський і його дружина Олена
Володимир Зеленський і його дружина Олена

Президент України Володимир Зеленський тільки одужав від коронавируса, як тут же помчав до батьків в Кривий Ріг, і провів з ними сімейний вечір.

Підтвердження цьому Володимир Олександрович виклав в своєму Інстаграм, підписавши фото так: “Крівбасссс !!! Папаааа !!! Мамаааа !!! Люблю !!! “.

Його батьків звуть Римма Володимирівна і Олександр Семенович. Вони непублічні люди, тато займається науковою діяльністю. Єдині інтерв’ю, які батьки президента коли-небудь давали, були тільки для телеканалу 1 + 1 та його програм.

Як виглядають батьки Володимира Зеленського?

Варто відзначити, що сам гарант конституції не приховує свою сім’ю, тому нерідко показує в Мережі дітей, дружину, батьків.

Як виглядають батьки Володимира Зеленського?
Як виглядають батьки Володимира Зеленського?

Поки Зеленський поїхав до батьків, від нього чекають якихось рішень щодо введення повного локдауна в Україні. Президент Володимир Зеленський спільно з урядом повинні будуть ввести жорсткий локдаун в разі погіршення епідемічної ситуації. Спочатку епідеміологічна планка була встановлена на рівні 10 тис осіб, потім 15 тис чол. 26 листопада кількість хворих коронавирусной інфекцією поставило новий антирекорд – перевалило за 15 тисяч. Тому від Верховної Ради і Президента чекають якихось дій і введення тотального карантину.

Подписывайтесь на YouTube канал Одна минута
– Чужі гроші пахнуть! Скільки Кароль, Винник та Галкін заробляють за один день

Поділитися статтею