Телеведуча Надія Матвєєва 14 років була жертвою домашнього насильства: “Алкоголізм вбиває … “

Author name 28 Листопада 2020 в 18:11

Поділитися статтею

Як телеведуча Надія Матвєєва виглядала і жила в дитинстві?
Як телеведуча Надія Матвєєва виглядала і жила в дитинстві?

Телеведуча Надія Матвєєва відверто поділилася, що в дитинстві страждала від насильства в сім’ї.

Насильником і агресором був її батько, який, за словами знаменитості, любив її. Але коли випивав алкоголь, то любов вмирала, і він міг підняти руку і на маленьку Надю, і на її матір.

Мама Надії Матвєєвої кілька разів зверталася в міліцію, але там говорили викликати наряд лише коли буде реальна небезпека для здоров’я і життя. А радянський суд не хотів розводити сім’ю, адже тоді це була цінна осередок суспільства, яку не могли зруйнувати через “якусь дрібницю “.

“Я виросла і, здається, стала сильною. Уже поховала батька, березі маму. Вдячна батькам за те, що у мене є життя. Мені простіше було б не розповідати вам про це. Але зараз не можна мовчати про насильство над жінками “, – пише телеведуча і зірка каналу СТБ.

Вона закликає жінок, які зіткнулися з різними формами насильства в сім’ї, не мовчать, набратися сміливості і змінити своє життя, а також життя своїх дітей на краще.

“Раніше про такі проблеми було говорити не прийнято “, – Надія Матвєєва

Зараз, в рамках акції “16 днів проти насильства ” телеведуча закликає розповідати свої історії, які допоможуть іншим людям, мотивують їх йти від агресорів.

Щоб проілюструвати свою історію, Матвєєва опублікувала дитяче фото. Там вона ще зовсім маленька, і мріє, щоб тато приходив додому тверезий і добрий.

Повну історію телеведучої ви можете прочитати на її сторінці в Фейсбук.

Надія Матвєєва - скріншот зі сторінки у Фейсбуці
Надія Матвєєва – скріншот зі сторінки у Фейсбуці

У коментарях її підтримали. Активісти з усієї України та сусідніх країн запевняють – в такій ситуації не можна мовчати, потрібно діяти. І тоді порочне коло насильства буде розірваний.

Подписывайтесь на YouTube канал Одна минута
– Чужі гроші пахнуть! Скільки Кароль, Винник та Галкін заробляють за один день

Поділитися статтею