Їжа знаменитостей: Максим Галкін і Алла Пугачова показали, що є у них в холодильнику

Що ж зберігається в холодильнику зоряної пари - читайте далі.

В одному зі своїх відео в Instagram, Максим Галкін показав, як виглядає їх з Аллою Пугачовою холодильник після новорічних свят.

На подив, в ньому немає ніяких крутих делікатесів, червоної ікри, лобстерів, або чогось подібного. Як і у багатьох з нас, в холодильнику примадонни можна знайти яйця, молочко, згущене молоко і різні соуси. А ще котлети і огірочки, якими і поласував на відео Максим Галкін, зізнаючись, що не може зупинитися їсти після свят.

З приводу харчування варто відзначити, що Алла Борисівна дотримується дієти, яку сама придумала і назвала “СССР “. З абревіатури стає зрозуміло, що не їсть артистка: солодке, солоне і здобу. А р – значить розвантажувальний день, який робить Пугачова, якщо дозволить собі щось смачне і калорійне на свята.

Максим Галкін і Алла Пугачова
Максим Галкін і Алла Пугачова

Також нагадаємо, що недавно Максим Галкін опублікував миле сімейне відео, на якому Алла Борисівна робить масаж своєму синові Гаррі.

Популярне

Схожі статті

Як змінювалася з роками Джамала: від незграбного підлітка з гострим поглядом до розкішної світової поп-діви

Шлях Джамали від худорлявої дівчинки з гострим поглядом до розкішної світової поп-діви є яскравим прикладом постійного розвитку, самовдосконалення та незламної віри в себе.

Вік живи, вік учись: так швидко оселедець я ще не чистила. Ніяких секретів, усе максимально елементарно

Для того, аби приготувати смачний салат чи будь-яку іншу закуску до свого столу на основі риби, для початку її потрібно якісно почистити. Розповідаємо, як це зробити.

У білосніжному костюмі з вишивкою: Олександр Усик приголомшив стильним образом перед поєдинком з британцем

Український боксер Олександр Усик приголомшив публіку костюмом з чорною вишивкою, який одягнув на пресконференцію перед поєдинком з Тайсоном Ф'юрі.