Віктор Павлік показав 80-річну маму, з якою схожий як дві краплі води (ФОТО)

Author name 2 Грудня 2020 в 18:12

Поділитися статтею

Віктор Павлік
Віктор Павлік

Відомий український співак Віктор Павлік вирішив провідати свою маму і зробив з неї спільне фото. Шанувальники відзначили, що артист дуже схожий на матір.

Герой нашої сьогоднішньої статті народився і виріс в місті Теребовля Тернопільської області. Там досі живе його мама Олександра, тому він намагається час від часу навідуватися додому, що він і зробив на цей раз.

У себе в Instagram виконавець опублікував сімейне мелфі з найголовнішою жінкою в житті — з матір’ю. У підписі до публікації Віктор Франкович написав:

«Мамочку провідав. Слава Богу!».

Коментарі не змусили на себе чекати — підписники музиканта побажали Олександрі довгих років життя та відзначили їх неймовірну схожість:

  • «Ви дуже схожі! Здоров’я вам»;
  • «Многая-многая літа мамі!»;
  • «Як добре, коли є кого обійняти!»;
  • «Поки є мама — ти дитина».

 

Комментарии пользователей Instagram
Коментарі користувачів Instagram

Сам Віктор теж пізнав радість бути батьком. У нього самого троє дітей від трьох різних жінок. Старшого сина Олександра співакові народила перша дружина Ліда. У наступному шлюбі з узбечкою Світланою у Павліка з’явилася дочка Христина.

Третя дружина Лариса подарувала артистові ще одного сина Пашу, який у серпні 2020-го пішов з життя після тривалої боротьби з раком хребців. Останні дні 21-річний Павло провів у хоспісі в оточенні найрідніших.

Виктор Павлик со своими детьми
Віктор Павлік зі своїми дітьми

Незадовго до його смерті Віктор одружився в четвертий раз — на молодій помічниці Катерині Реп’яховій, дітей у пари поки немає, але в майбутньому планують.

Подписывайтесь на YouTube канал Одна минута
– Чужі гроші пахнуть! Скільки Кароль, Винник та Галкін заробляють за один день

Поділитися статтею